M.İnci'nin mitingini canlı yayında sadece 2 kanal toplamda 130 bin kişi izliyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cheleby

Profesör

Yalan mı ? Biz kim yalan kim. Sevgili cumhurbaşkanımız varken bizim ne haddimize...
Bak kardeşim.Şimdi senin yalanını yada yanlış yazılan bir şeyi gelip buraya yapıştırıyorsun,araştırmıyorsun bende gelip bunun doğru olmadığını belgeliyorum ve yanlış olanları hala savunuyorsun.Üstte arkadaşın birisi bir resim paylaştı geldim resimin 2016 a ait olduğunu gösterdim kendini yanlışlık olduğunu belirtti ve özür diledi.Neden bunu yapmıyorsunuz ( özür beklemiyorum ) da sürekli karşı atağa geçiyorsunuz.Şimdi sen bir video attın bende karşılık versem nereye kadar gidecek ? Madem bu kadar karşısın yalan savunduğun adayların yalan konuşmalarını atabilir misin ?

F1kan

Profesör
Bak kardeşim.Şimdi senin yalanını yada yanlış yazılan bir şeyi gelip buraya yapıştırıyorsun,araştırmıyorsun bende gelip bunun doğru olmadığını belgeliyorum ve yanlış olanları hala savunuyorsun.Üstte arkadaşın birisi bir resim paylaştı geldim resimin 2016 a ait olduğunu gösterdim kendini yanlışlık olduğunu belirtti ve özür diledi.Neden bunu yapmıyorsunuz ( özür beklemiyorum ) da sürekli karşı atağa geçiyorsunuz.Şimdi sen bir video attın bende karşılık versem nereye kadar gidecek ? Madem bu kadar karşısın yalan savunduğun adayların yalan konuşmalarını atabilir misin ?
Hala mı anlamakta ısrarcısın sizi size yansıttığıma...

tiriviriap

Asistan
Yasaklı
An itibariyle önemi kalmadı ama gönlünüz olsun. Hadi 1 de benden 7 milyon kişi katılmış, ama gel gelelim oy vermemişler :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
stat counter