Meslek Lisesi Moral Bozukluğu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

emrevaleska92

Üyecik
0
Nette bir çok örneği var azcık araştırma ile yapabilirsin, inan bende elektrik okurken dedim yapamayacam heralde diye sıkıntıya sokuyordum kendimi meğer ne güzel bir meslek sahibi olmuşum.
Obektif olarak dusunursen elektrik mi daha iyi elektronik mi ? merakimdan soruyorum. Cuma gunu alan secicegiz bilgi topluyorum

AmbaSSadoR

Profesör
Umut iyi bir şeydir ve iyi bir şey asla ölmez...

tarzzamani

Asistan
Endüstri meslek mezunuyum. Bırak üniversiteyi master yaptım. Neredeyse hoca oluyordum ayıp olur diye yapmadım. :D Umudunu kaybetme kardeşim

emrevaleska92

Üyecik
Endüstri meslek mezunuyum. Bırak üniversiteyi master yaptım. Neredeyse hoca oluyordum ayıp olur diye yapmadım. :D Umudunu kaybetme kardeşim
Valla tebrik ederim seni abi :D karışmak gibi olmasın ama bu eğitim sisteminde hoca olmamıssın iyi ki öğrenciler ayrı kafada öğretmenler müfredat desen kafalarına göre değiştiriyorlar.

noobstar96

Üyecik
Liseden mezun olduktan sonra ara eleman olursun, sana tavsiyem üniversiteye odaklan bu arada meslek lisesinde sınıf geçmek çok kolay pek dert etmene gerek yok.

emrevaleska92

Üyecik
Yarin elektronikten performansim var. Flip Flop lehimleme ve 2 tane sinavim var kafayi yemek üzereyim sanirim

stat counter