Mi 9T Kullanıcı Yorumları

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Arkadaşlar aranızda Mi9T kullanan kişiler varsa lütfen telefonunu artı ve eksi yönleriyle anlatır mısınız? Şimdiden Çok Teşekkür Ederim.

Görkem Say

Адидже
Yönetici
Super Moderator
yaklaşık 10 gündür kullanıyorum.
+ yönleri:
  • Bataryası çok iyi gidiyor. Oyun oynayan birisi değilim o yüzden 2 günü çıkarıyor benim kullanımımda.
  • Ekranı çok güzel. Bütün ekran size kaldığı için dizi, film izlemek tatmin ediyor.
  • Ses seviyesi gayet yüksek.
  • Kamera beni çok tatmin etti öyle yüksek beklentisi olan birisi değilim. Gece çekimleri başarılı bence fotoğraflarını atarım buraya.
  • Hızlı şarj oluyor.
  • Arayüz akıcı, stabil. Donma, kasma, ısınma söz konusu değil.
  • 3.5mm girişinin kalitesi iyi. Kulaklıkla müzik dinlemek tatmin ediyor. Hi-Res açılınca özellikle de.
- yönleri:
  • Tek elle kullanmak imkansıza yakın.
  • Pop-up kamera mekanizması 300.000 kez garantili fakat 2-3 yıl sonra ne olacağı belli olmaz yinede. (Ben ön kamera neredeyse hiç kullanmıyorum o yüzden bu benim için bir eksi değil diyebilirim.)

+ yönleri:
  • Bataryası çok iyi gidiyor. Oyun oynayan birisi değilim o yüzden 2 günü çıkarıyor benim kullanımımda.
  • Ekranı çok güzel. Bütün ekran size kaldığı için dizi, film izlemek tatmin ediyor.
  • Kamera beni çok tatmin etti öyle yüksek beklentisi olan birisi değilim. Gece çekimleri başarılı bence fotoğraflarını atarım buraya.
  • Hızlı şarj oluyor.
  • 3.5mm girişinin kalitesi iyi. Kulaklıkla müzik dinlemek tatmin ediyor. Hi-Res açılınca özellikle de.
- yönleri:
  • Pop-up kamera mekanizması 300.000 kez garantili fakat 2-3 yıl sonra ne olacağı belli olmaz yinede. (Ben ön kamera neredeyse hiç kullanmıyorum o yüzden bu benim için bir eksi değil diyebilirim.)
çok çok teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

+ yönleri:
  • Hızlı şarj oluyor.
- yönleri:
3.5mm olması da güzel xiaomi kulaklık alırsa ya da jbl güzel gider

Görkem Say

Адидже
Yönetici
Super Moderator
sağolasın objektif bir yorum yaptığın için. Zaten kendime almıyorum ondan biraz daha endişeliyim arkadaşıma alacağım sonra beğenmeyecek falan bana patlamasın her şeyi bir araştırayım da :D
Tasarımının beğenilmemesi dışında bana kalırsa herhangi birisinin bu telefonun beğenmemesinin tek nedeni Pop-up kamera olabilir onun haricinde cihaz bence kusursuz. Spigen kılıflarda gelmiş gayet güzel oluyor.

Bu zamana kadar hep siyah ve gri telefon kullandığım için biraz farklı renk kullanmak istedim ve kırmızı aldım. Aşırı memnunum. Güneşte falan böyle parıl parıl parlıyor. Gören aşık oluyor diyebilirim :D
zahmet olmazsa çektiğiniz bazı fotoğrafları özelden ya da konu üzerinden atar mısınız o da önemli çünkü ayrıca geniş açı var mı varsa da ön kamerada var mı ya da videoda falan

mehmet0228

Asistan
Bu zamana kadar hep siyah ve gri telefon kullandığım için biraz farklı renk kullanmak istedim ve kırmızı aldım. Aşırı memnunum. Güneşte falan böyle parıl parıl parlıyor. Gören aşık oluyor diyebilirim :D
hocam bugün gördüm. Telefonun arkasını kapı tıklar gibi tıklayınca telefon restart atıyormuş sizde de var mı bir kontrol edebilir misiniz?
Buraya yazmışlar TELEFON DARBE ALINCA KAPANIP YENİDEN AÇILIYOR ... - Mi 9T - Mi Community - Xiaomi

ne demek

Görkem Say

Адидже
Yönetici
Super Moderator
Sırasıyla gece modu, 48mp mod, normal mod, ultra geniş açı modu.

hocam bugün gördüm. Telefonun arkasını kapı tıklar gibi tıklayınca telefon restart atıyormuş sizde de var mı bir kontrol edebilir misiniz?
Buraya yazmışlar TELEFON DARBE ALINCA KAPANIP YENİDEN AÇILIYOR ... - Mi 9T - Mi Community - Xiaomi

ne demek
Az önce arka kısımda her yere vurdum iki kere böyle bir sorun yaşamadım çok şükür. Muhtemelen kargo aşamasında darbe almıştır ürün artık ya Çin'den gelirken yada burada.

Son düzenleme:

mehmet0228

Asistan
Sırasıyla gece modu, 48mp mod, normal mod, ultra geniş açı modu.

Az önce arka kısımda her yere vurdum iki kere böyle bir sorun yaşamadım çok şükür. Muhtemelen kargo aşamasında darbe almıştır ürün artık ya Çin'den gelirken yada burada.
Hımm anladım. İyi bari başınıza gelse büyük sıkıntı. Umarım hiçbirimizin başına onun gibi tat kaçırıcı durumlar gelmez.

Webhead

Profesör
Mİ9T'ye geçtiğim zaman buraya kullanıcı deneyimlerimi yazacağım o günü iple çekiyorum

rise

Linux, Windows,...
Yönetici
Moderatör
Harika bir telefon. Yaklaşık bir aydır kullanıyorum ve tavsiye ederim.

...
- yönleri:
  • ...
Yüz tanıma ile giriş yapmayı da kapalı tutmak gerek.

stat counter