Mi 9T Kullanıcı Yorumları

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Webhead

Profesör
telefonu o kadar konuştuk ki heyecan vermeye başladı artık. Umarım kutudan çıkarırken düşürmeyiz(Allah korusun) :D
Sen böyle diyince aklıma İPhone 6'nın kutusunu açarken telefonu düşüren gerizekalı cocuk geldi
Telefonu o kadar konuştuk hala tr garantili fiyatı düşmedi tık yok

Görkem Say

Адидже
Yönetici
Super Moderator
Harika bir telefon. Yaklaşık bir aydır kullanıyorum ve tavsiye ederim.

Yüz tanıma ile giriş yapmayı da kapalı tutmak gerek.
Parmak izi varken hiçbir cihazda yüz tanıma kullanmam şahsen. Ben telefonu yüzüme doğrultana kadar parmak izi ile açılıyor zaten :D

Sen böyle diyince aklıma İPhone 6'nın kutusunu açarken telefonu düşüren gerizekalı cocuk geldi
Telefonu o kadar konuştuk hala tr garantili fiyatı düşmedi tık yok
Cihaz Dünya geneli 3 milyon satışa ulaşmış fiyatının kolay kolay düşeceğini sanmıyorum anca kasım ayında black friday gününde düşer veya N11'de 11.11. kampanyası ile kazanacağın kuponlar dolaylı yolla düşürmüş olur.

Webhead

Profesör
Parmak izi varken hiçbir cihazda yüz tanıma kullanmam şahsen. Ben telefonu yüzüme doğrultana kadar parmak izi ile açılıyor zaten :D

Cihaz Dünya geneli 3 milyon satışa ulaşmış fiyatının kolay kolay düşeceğini sanmıyorum anca kasım ayında black friday gününde düşer veya N11'de 11.11. kampanyası ile kazanacağın kuponlar dolaylı yolla düşürmüş olur.
Bence Mİ9T Pro'ya ağırlık versinler ki Mİ9T'nin fiyatı düşsün ithalatçı garantili fiyatı uygun ama tr garantilinin en azından 2700'e düşmesi lazım bende indirim için black friday'i bekliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben parmak izi okuyucusunu kullanırım yüz okumaya gerek yok bir de bişi sorucam sadece MIUI kullananlar cevap versin MIUI 11 ne zaman gelecek ve uygulama çekmecesi EMUI gibi buton şeklinde mi olacak yoksa Pocophone gibi kaydırmalı mı olacak umarım kaydırmalı olur o benim daha çok hoşuma gidiyor

Son düzenleme:
stat counter