Mi Mix Alpha Hakkındaki Düşünceleriniz

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

TheTruthHurts

Profesör
Reno 2’yle birlikte pazara çıkaracaklar diye biliyorum. 18.000-20.000 mAh bataryaları küçücük cihazlara koysak ekran sürelerini düşünemiyorum.
Yalnız onlar dev gibi rakamlar. Piyasa yavaş yavaş ilerliyor...şu an 4500’ü normal olarak göremedik daha(amiral gemileri için söylüyorum)

Şu anda sanırsam en iyi bataryaya sahip, 18000mah’lık energizer telefonu kadar kadar abartılı bir şekilde kalın olmayan ve iyi donanıma sahip bir asus rog 2 var. Her şeyi siyah yapmaya çalış ve ekranı 60hzye ayarla 2 gün rahat gider.

OzkanK.

Asistan
Görüşlerimiz bile fakir :( Adamlar şöyle bir telefon yapmış bizim ilk düşündüğümüz kırılır bu telefon ona kılıf olmaz flan :) Telefonun Çin fiyatı TR fiyatına çevirip vergileri ekledimi yaklaşık 30-35 bin TL olması gerekir. Onu alacak adam ekran mı cam mı düşünür kırılırsa kırılsın kafasındadır. Veya 1000 TL verip full+Full kasko flan yaptırır.

fatih0320

Üyecik
Adamlara helal olsun bu sektörde çok iyi ivme kazandılar. İnşaAllah ülkemiz de tüketim modundan çıkıp üretim moduna hızlıaca geçiş yapıp her alanda kendini gösterir.

|SeYYaH|

Rektör
Teknoloji dünyası açısından bir devrim olabilir ya da büyük bir adım. Ama önemli olan şey şu: Bu ürün son kullanıcı elinde nasıl hayat bulacak?
İşte bütün mesele!
Çift ekran oldum olası sevmedim. Çok saçma geliyor bana. Ne ki inovasyon harikası bir cihaz diyebiliriz. De, hem fiyat yönüyle hem kullanım yönüyle fazla bir albenisinin olacağını, rağbet göreceğini zannetmiyorum.

Harnapazade

Doçent
Tasarım falan güzel eyvallahta en önemli nokta bence hem önü hem arkasını aynı anda kullanabilecek miyiz? Diğer bir önemli nokta ise dayanıklılık mevzusu çünkü telefon gerçekten büyük, kalın ve ağır. Acaba kılıf nasıl takılır buna her taraf ekran silikon yapsan dokunmatik zor işler, Rubber malzeme kullansan çok çabuk çizilir ve şeffaf yapmak zorundasın ekranı görmen gerekiyor çünkü. Pek mümkün olmadığını düşünüyorum şu an için kılıf. Ekran koruyucu desek o nasıl olacak? Takarken üstten veya alttan yerleştirerek yapmak lazım vb. kafamda deli sorular var :)

Şimdi yedim seni

Profesör
Tasarım falan güzel eyvallahta en önemli nokta bence hem önü hem arkasını aynı anda kullanabilecek miyiz? Diğer bir önemli nokta ise dayanıklılık mevzusu çünkü telefon gerçekten büyük, kalın ve ağır. Acaba kılıf nasıl takılır buna her taraf ekran silikon yapsan dokunmatik zor işler, Rubber malzeme kullansan çok çabuk çizilir ve şeffaf yapmak zorundasın ekranı görmen gerekiyor çünkü. Pek mümkün olmadığını düşünüyorum şu an için kılıf. Ekran koruyucu desek o nasıl olacak? Takarken üstten veya alttan yerleştirerek yapmak lazım vb. kafamda deli sorular var :)
Videoda kılıf takıyor iki ekranı ayrı ayrı kullanıyor çok manyak bişey geliyor da zenginlere geliyor tabi bunu tray şekilde alabiliyor muyuz acaba kutusu 1000tl vardır zaten ?

Görkem Say

Адидже
Yönetici
Super Moderator
Editor
Cihazın olayı son kullanıcı hemen alsın tak kullansın değil. Teknoloji dünyasında taşlar böyle ilerler. Önce konsept tarzı o zamanın modasının ötesinde bir telefon yaparsın fakat ana amaç burada telefonu satmaktan ziyade biz bunu yapabiliyoruz, ilerisi için daha farklı fikirlerimiz var demektir. Yani cihazın pahalı olması gayet normal, kimisine göre(bana göre de) kullanışsız olması da normal ama bunu eleştiri olarak söyleyemeyiz çünkü dediğim gibi herkes alsın kullansın mantığında üretilmiş bir telefon değil. Gövde gösterisi ve ileride üretilecek telefonların tasarımına referans bir cihaz amacı.

astegon

Profesör
Cihazın olayı son kullanıcı hemen alsın tak kullansın değil. Teknoloji dünyasında taşlar böyle ilerler. Önce konsept tarzı o zamanın modasının ötesinde bir telefon yaparsın fakat ana amaç burada telefonu satmaktan ziyade biz bunu yapabiliyoruz, ilerisi için daha farklı fikirlerimiz var demektir. Yani cihazın pahalı olması gayet normal, kimisine göre(bana göre de) kullanışsız olması da normal ama bunu eleştiri olarak söyleyemeyiz çünkü dediğim gibi herkes alsın kullansın mantığında üretilmiş bir telefon değil. Gövde gösterisi ve ileride üretilecek telefonların tasarımına referans bir cihaz amacı.
imzamı atarım üstad.

Efsaneben

Asistan
Abi snapdragon 865 gelicrk hala 855 mi var bu telefonda o kadar para vericem 2020 girmeye 1 ay kalmış sonra 865 telefonlar çıkacak hala 855 kulllanacam bu fiyata
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türkiye'ye gelen iki mi mix alpha'dan biri çalınmış
Abi demoyu napacak demo sonuçta Allah'tan demo ha

Cvnmrt

Doçent
Abi snapdragon 865 gelicrk hala 855 mi var bu telefonda o kadar para vericem 2020 girmeye 1 ay kalmış sonra 865 telefonlar çıkacak hala 855 kulllanacam bu fiyata
Snapdragon 855 ile 865 arasında benim bilmediğim inanılmaz farklar mı var

Görkem Say

Адидже
Yönetici
Super Moderator
Editor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Abi demoyu napacak demo sonuçta Allah'tan demo ha
Dediğim gibi amaç herkes kullansın müthiş bir performans elde etsin değil. Normal telefonlar gibi kıyaslamak yanlış olur.

stat counter