Microsoft Edge ne durumda?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Ufuk

majestic casual
Yönetici
Super Moderator
Uzun sürelerden beri beklemiş olduğumuz Microsoft'un Chormium destekli tarayıcısı Microsoft Edge henüz beta aşamasından geçemedi sanırım.

Sizce ne zaman tam sürüm piyasaya sürülecek. Bilgisi olan arkadaşlarımız ile biraz tartışalım.

yusufozkan58

Asistan
Bence 2020 sonu gibi hazır olur diye düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Microsoft büyük oynamak istiyor.Tamamen hazır olmadan tam sürümü çıkarmayacaklarını düşünüyorum.

Ufuk

majestic casual
Yönetici
Super Moderator
Ben ve benim gibi bir çok kullanıcı sabırsızlık içerisinde beklemede. Açıkçası ben çok ümitliyim inşallah o ümidim kırılmaz. :cool:

yusufozkan58

Asistan
Opera nın bile ücretsiz vpn ve reklam kaldırma gibi araçlara rağmen chrome a yetişemediği dünyada edge in pek şansı yok gibi.

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Keyiflerine kalmış. Rekabet için ellerinde büyük bir şeyler olsaydı, hemen duyururlardı.

yusufozkan58

Asistan
Umarım babasına benzemez. Ağır başlı abimiz Explorer gibi olursa iş yaş.
Chromium ile hız sorunu olmazda tarayıcıya farklı bir şeyler lazım.Chrome logo basıp edge deseler yine kullanım çok az olur.Chromeun hayatımızdaki yeri su ile aynı neredeyse.

Şuan Insider olarak kullandınız mı bilmiyorum. Eğer kullanmadıysanız kullanmanızı tavsiye ederim.

Hızlı erişim yerindeki bing arama motorunu google ile değiştirebiliyor muyuz?

Son düzenleme:

astegon

Profesör
Chromium ile hız sorunu olmazda tarayıcıya farklı bir şeyler lazım.Chrome logo basıp edge deseler yine kullanım çok az olur.Chromeun hayatımızdaki yeri su ile aynı neredeyse.

Hızlı erişim yerindeki bing arama motorunu google ile değiştirebiliyor muyuz?
Su gibi olmasının sebebi ekosistem sayesinde oldu. Google kendi hesap sistemi üzerinden aslında müthiş bir başarıya imza atıyor. Ben de EDGE'i chrome kurmak kullanıyorum.

Eski bir netscape, firefox'cu olarak eklentiler konusunda da oldukça zengin chrome.

Chromium olsa ne yazar olmasa ne yazar tarayıcı konusunda innovatif ne olabilir ki artık?

yusufozkan58

Asistan
Denemek ve yenilikleri görebilmek için en uygun sürüm canary herhalde.Her gün güncelleme alacağını söylüyorlar.

prenslui

Doçent

prenslui

Doçent
Bende Canary kullanıyorum. Az önce yine güncelleme geldi. Ama verilen linkleri indirmedim. ( Türkçe )

prenslui

Doçent
Son güncelleme ile kaldırma/ekleme sorunu yaşayan var mı?

Microsoft Edge Canary 77.0.237.0 bu versiyonda sıkıntı var gibi.

Son düzenleme:
stat counter