Microsoft haber, ios ve android için yayınlandı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


MrtAltg

Dekan
Onursal Üye
Katılım
22 Şub 2007
Mesajlar
5,840
Puanları
113
Microsoft bugün, Microsoft Haber adlı uygulamasını iOS ve Android cihazlar için kullanıma sundu. Microsoft'un yenilenen haber platformu, eskiden yayında olan MSN Haber uygulamasının yenilenmiş bir deneyimini sunuyor.
Microsoft, bir süredir bu yeni uygulamayı test kullanıcıları arasında deniyordu. Ancak bugün itibariyle tüm iOS ve Android kullanıcıları kendi platformlarındaki mağazalardan bu uygulamayı ücretsiz olarak edinebilirler.

İnternette ve Windows 10'da bulunan MSN Haber uygulaması mevcut ismiyle kullanılmaya devam edecek ancak iOS ve Android'de bu hizmetler artık Microsoft Haber adıyla yayınlarını sürdürecekler.

Uygulamalar içerisinden ilgi alanlarınıza göre haberleri kişiselleştirebilir ve bildirim alabilirsiniz. Microsoft, tüm içerikleri size sunmak yerine kaynakları tarayarak yalnızca önemli ve ihtiyacınız olan içerikleri size sunmaya çalan bir yapay zeka ile beraber yeni bir deyim sunmayı planlıyor. Dünya çapında 800'den fazla editörden oluşan ekip her gün en çok okunan haberleri derleyerek sizlere içerik sunacak.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.amp.apps.bingnews
Microsoft News on the App Store

Kaynak Microsoft Haber, iOS ve Android için yayınlandı
 
Üst
stat counter