Modem WiFi şifre değiştirme

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
herşey tamam şuana kadar da,"koblosuz" bastım ona sayfa yükleniyo diyo ama bişi açılmıyor bu nedir peki ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
airties 5650tt fiber modem şifre ve kullanıcı adını unuttum yardımcı olurmusunuz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya bizde şifreyi unuttuk arkadaşlar nasıl geri alınıyor bilen warmı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hocam admin ttnet ve admin password giriş yapacagımız yer kabul etmiyo şifreyi .s.s.s

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kullanici ve sifreyi giriyorum giris yapilmiyo bos sayfa geliyor yassrdimci olarsaniz sevinirim

AsK_GRiBi

Üyecik
TTNETİN varsa ara 4440375i adamlar birebir sana anlatsın sende kolayca yap:)niye zorlanıyorsunki

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ttnet tp_link modemin şifresini degistirmek istiyorum nasıl degiştirebilirim yardımcı olur musunuz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar kullanıcı adı şifrem doğru ama bağlanamıyorum ayarlara modem şifre mi değiştirmem gerek sizce sorun nedir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
​ttnt modem şifremi deyişmek istiyorum ailem kalabalık sürekli deyişmek zorunda kaldım şimdi yeni şife deyişmek istiyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:cursing:kardeşim ben şifre ve kullanıcı adını unttum bunları nasıl deiştirebilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şifermz vardı şimdi değişmiş onu öğrenmek istiyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim benim modem P-600 series yazıyor
P-660R-T1v3s nereden bakıcam wifi şifresine yada nerelere giricem bi yardmcı olurmusunuz.?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş ben yaptım dierk kabule bastım şimdi değişmiştir demi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
zyxel kablolu modemin var ben telefondan internete bağlanmak isityorum ama olmuyor nasıl yapabılırım ilgi ve alakanız için teşşekkür ederim..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeş yapıyorum gelmiyor internet bağlam diyom gelmiyor nağmem lazım bıktım ya birisi yardımcı olsun Modem markam TP-LINK

stat counter