Monster Bilgisayar Alınır mı?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

selinil

Üyecik
Arkadaşlar monster abra 15 v15.2.2 almayı düşünüyorum.7000 lira ama Monster kalitesi hakkında pek bir fikrim yok.En iyi donanım oluyor bu fiyat bandında.Sizce almaya değer mi?Yoksa asus,mac tarzı markaların 6 bin 7 bin bandındaki ürünlerini donanım açısindan biraz daha zayıf ama daha kaliteli mi olur?
Oyun oynamayacağım ama profosyenel olarak kurgu yapacağım.Ve grafik tasarım programları kullanacağım aktif olarak işim gereği.Adobe un hepsi hızlı kusursuz çalışmalı benim için yeter.
Monster hakkında genel düşünceleriniz neler?

Troob

Profesör
kalite olarak pek monster önermiyorum ama fiyat için donanımı yüksek bir ürün arıyorsanız monster iyidir. ben şahsen almam :) Asus iyidir Msi iyidir bazen güzel indirimler denk geliyor.

Szayel

Asistan
Teknoloji biraz şans işi. Fabrika çıkışlı bile sorunlu olabiliyor. Yinede önceki şikayetlere göz atılabilir akabinde şikayetlere verilen reaksiyonlara.

Render için size daha önceden Cuda hakkında mesaj yazmıştım. Marka seçiminize karışamasam da en azından bu markada işinizi görecek gpu seçimi için link verebilirim.

Ucuz olan modellerin plastik vari metaryelden olduğunu biliyorum. Fan'ın sesinin çok çıktığını duydum. Geri kalan hk çok bilgim yok. Birde teknik serviste ucuz modellerden birini el ile tutmuştum. Çok hafif ve ucuzluk hissiyatı vermedi değil. Ama şuan en iyi alternatif olarak da Monster görünüyor :)

stat counter