Mousepad kaymama sorunu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

oguzhanaras

Üyecik
Arkadaşlar ben steelseries qck mousepad kullanıyorum,yaklaşık 6 ay kullandım hiç bir sorun çıkmadı.Fakat daha sonra yeni eve taşındıktan sonra mousepad artık kaymamaya,ağırlaşmaya başladı.defalarca yıkamamama rağmen tekrar aynı şekilde takılıyor,yeni mousepad alıyorum o da 1-2 hafta sonra takılmaya başlıyor ne yaptıysam çözemedim bilgisi olan birisi yardımcı olabilir mi

Ömer Canbaz

ShiftDelete.Net
Onursal Üye
Merhaba;
Söylemek istediğiniz Mouse imlecinin masaüstünde takılması mı?

oguzhanaras

Üyecik
Hayır.Mouse,mousepad in üzerinde olması gerektiği gibi kaymıyor mousepad e yapışa yapışa kayıyor

daggerdale12

Editör
Editor
Mousepad yüzeyinin malzeme yapısı önemli. Kumaş mousepad'ler üzerlerine dökülen yapışkan sıvılardan sonra sıkıntı çıkartabiliyorlar. Sabunla güzelce yıkayıp, kurutursan sorun çözülecektir.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Mousepad yüzeyinin malzeme yapısı önemli. Kumaş mousepad'ler üzerlerine dökülen yapışkan sıvılardan sonra sıkıntı çıkartabiliyorlar. Sabunla güzelce yıkayıp, kurutursan sorun çözülecektir.
Bende de kumaş mousepad var benzer sorunu yaşadım çünkü

Son düzenleme:

oguzhanaras

Üyecik

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bende de kumaş mousepad var benzer sorunu yaşadım çünkü

Hocam dediğim gibi mousepad i defalarca yıkadım fakat ertesi gün tekrar aynı sorunu yaşıyorum üzerine herhangi bir şey de dökmedim :/

daggerdale12

Editör
Editor
Mousepad laneti gibi, farede bir sıkıntı olabilir mi? Veya sert yüzeyli bir mousepad denemek ister misin? İlla kumaş olmak zorunda değil

oguzhanaras

Üyecik
fareden olduğunu zannetmiyorum farklı fareler de dendim.Sert plastik mousepad denedim fakat fareyi de kendisini de çabuk yıpratıyor.ne yapıcağımı bilmiyorum ben de

Uzumaki

Üyecik
Merhaba;
Söylemek istediğiniz Mouse imlecinin masaüstünde takılması mı?
kardeşim bende aynen öyle oluyor nedir bunun çözümü allah aşkına söyleyiver yeni aldım mousepadı ama mouse koyduğumdan beri sağa sola hızlıca yapıyorum mouse sabit kalıyor titriyor sadece hareket etmiyor ama yavaş yavaş hareket ettirirsem haraket ediyor nedir bunun çözümü ?

stat counter