N11 kullanılmış anakart mı verdi ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

thx1907

Üyecik
N11 den Gıgabyte 320M S2H aldım bilenler bilir bu anakrt ryzen 5 2600 ile çalışacağı için bir BİOS update gerektiriyor. Sorum şu anakart bana geldiğinde kutusu yarı açıktı ve statik poşetteki bant da normal selo banttı acaba BİOS update yapımı için mi açtılar yoksa kullanılmış ürün mü sizin yorumlarınızı almak istedim. İyi forumlar

thx1907

Üyecik
Aldığınız yer bios update yaptığını söylüyorsa büyük ihtimalle o yüzden açıktır ama bu kullanılmış olma ihtimalini yok etmiyor,bunu biz bilemeyiz.
Yorumlarda BİOS güncellemesi yapıldığını söylüyorlar. Mağzaya sordum yarın cevaplanacak bence BİOS updateden dolayı ama bekleyip göreceğiz

Görkem Say

Адидже
Yönetici
Super Moderator
Aklınızı bulandırmak niyetinde değilim ama hiç bir firma update için paketi açmaz. O zaman vatan vs gibi yerler hepsini güncellesin var mı? Böyle bir şey ¡ (=
Vatan gibi yerlere kıyasla bu tarz biraz daha küçük işletmeler yapabiliyor aslında. İtopya, Sinerji ve bu tarzda olan birçok parça satıcısı bu işi yapıyor da BIOS güncellemesinin sorulmadan yapılması biraz garip olmuş eğer yapıldıysa tabi.

Logithx

Profesör
Anakart sıfır gibimi toz felan varmı ne kadar temizlemiş olsalarda chipsetlerin bacaklarının arasında toz olabilir kullanılmıştır demiyorum ama sormadan update yapamazlar sıfır bir cihazın paketi açılıyor..

thx1907

Üyecik
Anakart sıfır gibimi toz felan varmı ne kadar temizlemiş olsalarda chipsetlerin bacaklarının arasında toz olabilir kullanılmıştır demiyorum ama sormadan update yapamazlar sıfır bir cihazın paketi açılıyor..
Arkadşlar ben zannediyordumki statik poşetteki bant normalde selo bant değil. Baktım ki başka bir incelemede de selo bantlı olduğunu gördüm ve statik poştide düzgün gibi. Sadece kutunun kapağı tam kapalı değildi. Neyse sordum bakalım ne diyecekler

stat counter