Neden Limon Host?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

pesimist

Rektör
Onursal Üye
Arkadaşlar merhaba,

Limon Host'u tercih etmeniz için pek çok sebep var. Bu sebeplerden birkaçını sizlerle paylaşmak istiyorum.

1.png

DÜNYA STANDARTLARINDA BULUT
Microsoft Cloud Platformu ve CloudOS ağına dahil olan ilk Türk Bulut Servis Sağlayıcısı.

2.png

ÖDÜLLÜ BULUT SERVİS SAĞLAYICI
EuroCloud Award 2015 Yılın Startup Servis Sağlayıcısı Ödülü.

3.png

KULLANIMI KOLAY KONTROL PANELİ
Tek tıkla bulut sunucunuzu oluşturabilir, yükseltebilir ve snapshot’ ını alabilirsiniz.

4.png

YÜKSEK PERFORMANS
En hızlı Xeon işlemciler, paylaşımsız bellek ve 40 Gbps iletişim hızı.

5.png

%99.9 UPTIME
Her durumda çalışabilen, tam yedekli Tier 3 veri merkezleriyle %99.9 uptime garantisi.

6.png

MÜŞTERİ ODAKLI 7X24 DESTEK
Tecrübeli LimonHost Bulut Mühendisleriyle ihtiyacınız olan her konuda hızlı ve doğru destek.

https://www.limonhost.net/

pesimist

Rektör
Onursal Üye
Natro'nun neresi kaliteli Allah aşkına? Rezalet sistemleri var.

Apocalypse_

Where there is love there is life
Onursal Üye
Natro'nun neresi kaliteli Allah aşkına? Rezalet sistemleri var.
Destek sistemleri fazlasıyla iyi ve ilgili fiyatlandırmaları normalin bir tık üzerinde olmasına rağmen çok iyi performans sağlayan sunucuları var.
Daha iyisini istiyorsanız tatbiki radore

Kuvvetmira

Profesör
Natro türkiyedeki en kötü host firmasıdır bence :) sorun çıkarıyor sürekli. 10 tane sitemiz vardı hepsini taşıyorum başka sunucuya.

skdenizcom

Üyecik
Limon Host, çok mütevazi ve kendi halinde bir firma gibi. Bir çok firma wmaraci,R10.net gibi Webmaster forumlarında aktif takılırken Limonhost'u pek göremiyoruz. En iyi hosting firması mıdır ? tartışılır. Ama Rakipleri çok dişli.

radtiyeraprap

Üyecik
Limon Host, çok mütevazi ve kendi halinde bir firma gibi. Bir çok firma wmaraci,R10.net gibi Webmaster forumlarında aktif takılırken Limonhost'u pek göremiyoruz. En iyi hosting firması mıdır ? tartışılır. Ama Rakipleri çok dişli.
Piyasada uzun zamandır iş yapıyorum. Günlerimizi haftalarımı, onlarca yüzlerce host firması arasından sırf düzgününü bulmak için harcadım. Bu firmayı ilk kez duyuyorum. Umarım iyidir. R10’un da uzun zamandır kullanıcısıyım oradan esamesini görmediğimi söyleyebilirim. Hosting önerisi ve beğeniler kısmında belirli firmalar var ve ciddi yatırım yapıyor. Güzel Hosting, Veridyen, İnternetBilisim, AnındaHosting, Alastyr gibi firmalar ciddi büyük ve iyi firmalar. Aralarından sıyrılıp “sağlam firma” unvanını almak oldukça zor. Bu firmanın da biraz çalışması gerek gibi duruyor.

stat counter