Need for Speed Pro Street Hakkındaki Düşünceleriniz

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

m1903

Profesör
Eğer böyle bir konu varsa şimdiden özür diliyorum.Hıncımı bir anda çıkarmak istediğimden forumda arama yapacak halde değilim.

Oyunun ilk videolarını izlediğimde EA'in doğru yolda olduğunu düşünmüştüm.Neyse oyun çıktı bende 2 gün sonra gittim aldım. Almaz olaydım !!! İlk yarışlar hadi güzel hoş.4. yarışımı yaparken artık oyunun iğrenç seslerinden baydım.RYAN COOOPEEER SON DÜZLÜKTE,Ryan cooper bi boy farkla önde,ryaaaaan coooooppeeeeerrrr şuuuuut ve gooooooollll.neyse sesleri kapadım rahatladım. 7.-8. yarışa geldiğimde maddi yönden iflas etmiştim.Ben ne kadar dikkatli gidersem gideyim hıyarın biri gelip geçiriyordu arabaya.Özelliklede birini sollarken.Yediremeyip geçirdi bana. Sonuç: 10000$ hasar.hadi bunuda trainerla aştım.Sonra bir raceday'da karşıma Wheelie Challange çıktı.Hiçbir açıklama yok nasıl yapıldığı hakkında!(Varda ben mi görmedim acaba). 1saat sırf doğru arabayı ayarlayabilmek için uğraştım(internette baktım herkes nasıl yapacam diye sorup duruyor cevap verebilen yok).Neyse onuda hallettim.BMW m46 ile 350m wheelie falan yapabiliyorum artık. Şimdi gel gelelim asıl mevzuya. OYUNUN FİZİK MOTORU MARIO'NUNKİNDEN BETER !!! Dümdüz yolda giden bir arabanın takla atabildiğini ilk defa bu oyunda öğrendim.En küçük bir tümseğin üzerinden uçarkende arabanın bakkalda 50ykr satılan lastik toplar gibi metrelerce uçabildiğinide.Neyse şimdi bu mesajı gönderdikten sonraki ilk işim pro streeti silmek olacak.

EA niye bu kadar *ıçtı oyunların içine açıklayabilen biri varsa lütfen açıklasın bana.Son zamanlarda çıkan oyunlarının hepsi böyle.BKNZ: Fifa 08,Medal of Honor: airborne . Şimdi diyen çıkar ee CRYSIS ne diye.Crytek olmasa oyunun başında oda diğerleri gibi rezalet olurdu.

Not: Rahatladım yahu :)

El Padrino

Dekan
Onursal Üye
Daha ben almadım.Şimdi bunları okuyunca cok merak ettim.Yarın alım bakalım.Nasıl bişeymiş bu Pro Street.Eğer senin dediğin gibiyse 5 dakıka oynamam silerim hemen...

iHSaN-1

Asistan
Berabat. EA bu sefer kaybetti.. Gerçi CRYSİS'le işi götürecek.

elektr10

Profesör
Yapmayın ya benim bilgisayarda oynadığın tek oyun NFS'dir %(
Oyunu bulma çabası içindeydim bu aralar ama artık gerek yok.

tertunc

Dekan
Onursal Üye
Komut istemi ile çalışıyor.
İnternetsiz pc de çalışmıyor.

Nemesis

Dekan
Kesinlikle büyük bir fiyasko olmuş..
Birincisi sürekli aynı pist yerleri oyuncuyu sıkıyor..
İkincisi cok karışık menü sistemi her yarış için araba seçimi vs.
Üçüncüsü NFS serisi Arcade olarak kalmalıdır bu oyunda oldugu gibi similasyona dönmemelidir.

Büyük merakla beklediğim bir oyundu ama Drag yarışlarının başında hep olan "Burnout" olayından, bir araba yapmak için 1 saat ugraşmaktan bıktım. EA bence Most Wanted ile yakaladığı seviyeyi yükseltemedi sürekli düşüşte, umarım bir daha ki sefere bizi daha memnun eder..

Panculli

Profesör
Full sürümünü ilk duyuranlardanım ama sizin hevesinizi kırmak istememiştim :) forumda söyledikten sonra ardan 1 gün geçti ve kaldırdım bende oyunu tek kelimeyle "iğrenç" oyun

titanyum

Profesör
gerçekten aynı görüşteyim bikere oyunda bir amaç yok neyi başarmaya çalışıyoz anlamadım zaten stat yarışlarını sevmem buda tuz biber oldu

muratcanberber

Profesör
bende indirdim ama çalışmadı nedense.

Demosunu oynamıştım. Onda zaten çok kötüydü. videolarda çok abartılmış. EA dağıttı kendini iyice.

Crysis yinede iyi .Yatsından kalksınlar Crytek e dua etsinler

muratcanberber

Profesör
Moha çok kötüydü bence. Ne bir gerçekçilik var nede birşey. Ea'nın taze kana ihtiyacı var gibi.

Nemesis

Dekan
Moh artık oyun cıkartmasa iyi eder cünkü Cod onu her zaman yerin dibine gömecektir. Bence İnfinity Yard ile Ea ortak bir oyun için ugraşsınlar :)

m1903

Profesör
Nmss dedi ki:
Moh artık oyun cıkartmasa iyi eder cünkü Cod onu her zaman yerin dibine gömecektir. Bence İnfinity Yard ile Ea ortak bir oyun için ugraşsınlar :)
EA bence dokunması bile.EA bence kepenkleri indirsin.Bi bozmadıkları Sims serisi var onuda batırırlarsa bir daha oyun yapma zahmetine girmesinler.

regedit

Profesör
pro street oyununu alırken yanında Test Drive Unlimited aldım ;) ilk önce pro street'i kurup denedim çok kötüydü >X< ardından Test Drive Unlimited kurup oynamaya başladım pro street'in DVD'sine bir daha dönüp bakmadım :)

peynirr

Doçent
sölediklerinden hiç bişe anlamadım ama Need for Speed denen oyun yüsünden bilgisayarın basına oturamıyorum >X< cünkü abim kalkmıyoooo :mad:

regedit

Profesör
şöyle anlatayım bende Test Drive Unlimited oyunu yüzünden PC başından kalmıyorum.

abinin oynadığı Need for Speed olabilir ama pro street değildir, o kadar zevksiz olamaz :D

stat counter