Netflix UHD ortak hesap alımı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Arveles63

Üyecik
Arkadaslar ortak netflix hesabi almayi dusunuyorum. Kisiler bulundugunda bir whatsapp grubu acilacak. En az bir yil beraber olmayi dusunuyorum. Odemede sıkıntı cikarmam ciksin da istemem. Ogrenciyim sizin de ogrenci olmaniz daha iyi olur.

estelj47

Üyecik
Arkadaslar ortak netflix hesabi almayi dusunuyorum. Kisiler bulundugunda bir whatsapp grubu acilacak. En az bir yil beraber olmayi dusunuyorum. Odemede sıkıntı cikarmam ciksin da istemem. Ogrenciyim sizin de ogrenci olmaniz daha iyi olur.
ben alırım numaranızı verin ulaşayım

macarovski

Üyecik
hocam bende netflix kullanıyorum uhd modeline ortak olabilirim.7.5 tl yazmışsınız heralde enpara kullanıyorsunuz :)

Arkadaşlar isteyen herkese hesap temin edebilirim.
bu forumda onlarca referans paylaşabilirim.
Aylık 7.5TL UHD 4K paket
PM ile ulaşabilirsiniz

MCSSOCİAL

Üyecik
8 TL karşılığında 1 aylık aynı anda 4 kişinin bağlanabileceği netflix uhd 4k hesap ve 1 aylık spotify hesap sağlayabilirim arkadaşlar. Hesaplar tamamen sizin adınıza açılıp teslim edilecek ve isterseniz netflix hesabınıza 3 arkadaşınızı daha dahil edebileceksiniz.
05434365279/[email protected] Ulaşabilirsiniz.

*Hesaplar 1 ayın sonunda iptal olacaktır. Dilerseniz 1 ay sonra tekrar ulaşarak aynı şekilde yeni hesap temin edebilirsiniz.

Numan449

Üyecik
Netflix Ultra HD Premium En Üst 4 kişinin kullanabileceği paket ve Spotify Premium ikisi beraber sadece 8TL
Kredi kartı ekleme derdi yok, iptal fazla çekim derdi yok.
İletişim için
Whatsapp: +7 985 014 7120
[email protected]

MCSSOCİAL

Üyecik
6 TL karşılığında 1 aylık aynı anda 4 kişinin bağlanabileceği netflix uhd 4k hesap ve 1 aylık spotify hesap sağlayabilirim arkadaşlar. Hesaplar tamamen sizin adınıza açılıp teslim edilecek ve isterseniz netflix hesabınıza 3 arkadaşınızı daha dahil edebileceksiniz.
05434365279/[email protected] Ulaşabilirsiniz.

*Hesaplar 1 ayın sonunda iptal olacaktır. Dilerseniz 1 ay sonra tekrar ulaşarak aynı şekilde yeni hesap temin edebilirsiniz.

stat counter