Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

ferhan07

Üyecik
yamayı indirdim ama bütün açıklamalar ingilizce örneğin madenci ışını türkçe yazıyor altındaki bütün açıklamalar ingilizce noman sky beyond

erdeminoff

Üyecik
yamayı indirdim ama bütün açıklamalar ingilizce örneğin madenci ışını türkçe yazıyor altındaki bütün açıklamalar ingilizce noman sky beyond
Türkçe yama, oyunun şu an için %48 lik kısmını kapsıyor. Uzun yazılar dahil birçok şeyin İngilizce olması normal.

Bir önceki sürümü, Google Çeviri kötü sonuçlar verdiğinden dolayı her bir satırı teker teker çevirerek hazırladım. Bu aşamadan sonra da eğer vakit bulabilirsem oyunu çevirmeye bu şekilde devam edeceğim gibi gözüküyor. Ama geriye uzun satırlar kaldığı için çeviri yapmak çok daha zor ve yorucu bir hale büründü.

Ayrıca yama tam olarak tamamlanmadığı ve test edilmediği için hatalar barındırabilir. Bu hatalar, yanlış seçimler yapmanıza veya oyun zevkinizin baltalanmasına neden olabilir. Tüm bunları göze alarak yükleyin.

XtheendX

Üyecik
Hocam yamaya devam ettiğinize sevindim. Türkçe yamayı hak eden bir oyun. Dil dosyaları her güncellemeyle değiştiği için kimse pek çeviriye yanaşmıyoru.Umarım sonunu getirirsiniz. Başarılar takipteyiz

hasancebir

Üyecik
Bu oyunun güncellemeleri ne zaman bitecek yaw. Android telefonlara döndü oyun.

hasancebir

Üyecik
Yamayı güncelledim. Yeni Sürüm 2.3.2
Helal olsun yavaş olsa da çeviriyorsun. Ben %99 olana kadar bekleyeceğim. Bence hiç moral bozmaya gerek yok. Çevirinin önüne askerlik denk geldi. Yoksa 12 ayda çevirisi çoktan bitmişti. Arada yeni güncellemeler ile yeni çeviriler ekleniyor. Aslında artık şimdiki oyunlarda sürekli olan bişey bu. GTA 5, RDR 2 gibi yapımlar da bunlara bir örnektir. Önemli olan yılmamak. Başarılarının devamını dilerim.

erdeminoff

Üyecik
Yamayı güncelledim. Yeni Sürüm 2.3.3. Bu sürüm ile Türkçe yamayı yeni yayınlanan 2.15 sürümüne uyarladım ve ayrıca oyuna yeni eklenen Hafta Sonu görevlerine ait tüm satırları Türkçe'ye çevirdim. Nexus'ta bu görevler aktif olduğu zaman ve aldığınızda, görevin hikaye kısmını ilgilendiren metinlerin büyük bir kısmı veya tamamı Türkçe olacaktır.

stat counter