O Kızı geçmem lazım!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ortaokullu60

Üyecik
simdi 5 e gidiyorum 1.dönem sınıfta 2.ciydim ama bitane kız var o beni geçiyor. 3.olmamam lazım hani yanlarında kavga etmeyek diye geçersen geç sınıfı geçiyonda ne oluyo falan diyom ama benim o kızı geçmem lazım. geçmek için ne yapabilirim

not: 2.sınavların çoğunu olmadık.

not: gerçek cevaplar verin

Gumiho

Üyecik
No.1 dinle ve o kızı geçme isteğinden vaz geçip okulu bırak
(işe yarıyo bak ben mutluyum)

Enes HCKYL

Doçent
No.1 dinle ve o kızı geçme isteğinden vaz geçip okulu bırak
(işe yarıyo bak ben mutluyum)
:D
Mesaj otomatik birleştirildi:

simdi 5 e gidiyorum 1.dönem sınıfta 2.ciydim ama bitane kız var o beni geçiyor. 3.olmamam lazım hani yanlarında kavga etmeyek diye geçersen geç sınıfı geçiyonda ne oluyo falan diyom ama benim o kızı geçmem lazım. geçmek için ne yapabilirim

Bu ders çalışma azminden asla vazgeçme bu şekilde devam edersen çok güzel bi geleceğin olacak . Başarılarının devamını dilerim eğer o kızı geçme konusuna gelirsek bol bol der çalış

Bana eksiklerimi sorma hayat. Mustafa Kemal derim.

Küçük yaştakiler Forum ada bulaştı.

Administraktör

Foruma iz bırakmış olma dileğiyle...
Yönetici
Mod. Adayı
Öncelikle küçük arkadaşımı tebrik ediyorum. Hırsından dolayı. Malesef 35 ine gelipte o hırs duygusundan bir haber olanlar ülkenin gelişmeme sebebinide tespit etti, 11 yaşındaki çalışkan çocuklar... Kendileri çalışıp size iyi bir ülke sunmaları gerekirken yaptıkları tek şey sizin gibi temiz varlıkları suçlamak. Yazın tarzında yine yukarıda bahsettiğim pek çok forum arkadaşımızdan daha açık. En azından düşünerek yazıyorsun. Bu bir erdemdir ve pek çok forumdaşımızda bulunmuyor.

Sorunun cevabına gelirsek senle yaşıt bir kardeşim var. Oda senin gibi hırslı(çalışma azmine sahip) eğer arkadaşını geçmek istediğin yer yazılı ise bol bol defter tekrarı yapıp yazılı konularından birer kitaptan soru çözdükten sonra internetten çıkaracağın yazılılar ile istediğin başarıya ulaşacağinı düşünüyorum. Son olarak güzel kardeşim buralara çok uğramamalısın. Daha karşısındakine nasıl konusacağını bilmeyen koca koca insanlar varken... Emin ol ki sen onlardan daha zekisin ve onların düşünceleri ancak senin kafanı karıştırır. Aklına takılan soruları öğretmenine bilhassada ailene iletmen senin için daha iyi olacaktır.

Öncelikle küçük arkadaşımı tebrik ediyorum. Hırsından dolayı. Malesef 35 ine gelipte o hırs duygusundan bir haber olanlar ülkenin gelişmeme sebebinide tespit etti, 11 yaşındaki çalışkan çocuklar... Kendileri çalışıp size iyi bir ülke sunmaları gerekirken yaptıkları tek şey sizin gibi temiz varlıkları suçlamak. Yazın tarzında yine yukarıda bahsettiğim pek çok forum arkadaşımızdan daha açık. En azından düşünerek yazıyorsun. Bu bir erdemdir ve pek çok forumdaşımızda bulunmuyor.

Sorunun cevabına gelirsek senle yaşıt bir kardeşim var. Oda senin gibi hırslı(çalışma azmine sahip) eğer arkadaşını geçmek istediğin yer yazılı ise bol bol defter tekrarı yapıp yazılı konularından birer kitaptan soru çözdükten sonra internetten çıkaracağın yazılılar ile istediğin başarıya ulaşacağinı düşünüyorum. Son olarak güzel kardeşim buralara çok uğramamalısın. Daha karşısındakine nasıl konusacağını bilmeyen koca koca insanlar varken... Emin ol ki sen onlardan daha zekisin ve onların düşünceleri ancak senin kafanı karıştırır. Aklına takılan soruları öğretmenine bilhassada ailene iletmen senin için daha iyi olacaktır.
Tek çalışma azimleri aileleri 1. Olup onlara (Tablet,Telefon,Laptop) gibi hediye alması.

Kardeşim bu foruma mesaj yazana kadar 10 Soru çözebilirdin

Administraktör

Foruma iz bırakmış olma dileğiyle...
Yönetici
Mod. Adayı
Tek çalışma azimleri aileleri 1. Olup onlara (Tablet,Telefon,Laptop) gibi hediye alması.

Kardeşim bu foruma mesaj yazana kadar 10 Soru çözebilirdin
Bence biraz kendinizle karıştırıyorsunuz. Benimde o yaşlarda bir kardeşim var, biz ilgilenir takip ederiz ancak ucuna ödül koyduğumuzu çok nadir hatırlarım. Kendisi ders çalışmayi yük olarak görmüyor yapıp bitirmesi gereken bir iş ve bittikten sonra eğlenmeye zaman ayırabileceği bir şey olarak gorüyor. Bu konularda aile eğitimi gerçekten çok önemli.

noobstar96

Üyecik
Aynen bunlar yüzünden gelişmiyor türkiye
Bağlantıyı algılayamadım 5. sınıfa gidip forum'a yazması yüzünden mi Türkiye gelişmiyor?

Durum değerlendirmesi yap, hangi derslerin zayıfsa veya kendini eksik gördüğün dersler varsa onlara ağırlık ver

Bence biraz kendinizle karıştırıyorsunuz. Benimde o yaşlarda bir kardeşim var, biz ilgilenir takip ederiz ancak ucuna ödül koyduğumuzu çok nadir hatırlarım. Kendisi ders çalışmayi yük olarak görmüyor yapıp bitirmesi gereken bir iş ve bittikten sonra eğlenmeye zaman ayırabileceği bir şey olarak gorüyor. Bu konularda aile eğitimi gerçekten çok önemli.
Benim kardeşim de öyledir ama çoğu böyle.

PARAzitCELL

Profesör
Hocam kaç birinci olabiliyor:)
Hocam şimdi tubitak yarışmalarında bile "eğer birinci birden fazla olursa..." diye ibare olur :) bilmem anlatabildim mi... Hani kupada bile takımlar yenişemiyor sonra ek uzatmalara, maçlara veya kuraya başvuruluyor ya işte bazen birden fazla birinci çıkınca bi şey yapılmıyabiliniyor.

ÖRNEK:

TEOG-2'de 17 bin birinci
8. sınıf öğrencilerinin iyi bir liseye girebilmek için katıldığı ikinci dönem TEOG’da 17 bin öğrenci tüm soruları doğru yanıtladı.
İKİNCİ dönem Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sistemi merkezi ortak sınavlarında 81 ilde 17 bin birinci olduğu öğrenildi.... yaptığı araştırmaya göre bu öğrenciler 120 sorunun tamamını doğru yanıtladı. Geçen yılki ikinci dönem TEOG’da ise 987 öğrenci tüm testlerdeki 120 soruyu doğru cevaplamıştı. 1 milyonun üzerinde öğrencinin katıldığı ikinci dönem TEOG’daki bu sonucu ...

stat counter