Ofis için faks-fotokopi-yazıcı-tarayıcı önerisi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

by_matrix

Doçent
arkadaşlar kıbrıstaki ofisimiz için bir yazıcı almak yada kiralamak istiyoruz.ihtiyacımız olan aylık 8-10bin çıktı alabilen,hızlı ve çok sayfa fotokopi çekebilen bir fotokopi makinası.renkli çıktı almıyoruz.sadece siyah beyaz olması yeterli.ayrıca faks ve tarayıcı olursa eğer daha iyi olur tabiki.fiyat olarak ucuz performans ve kalite olarak iyi bir makina istiyoruz :) .önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

eSa

everything is possible..
Yasaklı
o yazıcıyı kullanıyorum. kendilerine yeteceğini düşünüyorum. bahsettiği rakamlara bakılırsa günlük 8 saatlik bir mesaide ortalama saatte 40 sayfa filan ediyor. normaldir. Ancak fotokopi olarak çok hızlı olduğunu düşünmeyin. iş görüyor. ancak normal tarama hızında.

eğer hızlı fotokopi çekilmek isteniyor ise, kaliteli bir fotokopi makinası almalılar.

engerex

Dekan
Günlük 500 adet az değil. Birde faks ve tarayıcı kullandığınızı düşünürsek kullanıcı sayısı fazlaysa karışıklıklar çıkabilir. Çok sayfa tarayıcı ve faks kullanacaksanız başında sayfa sayfa uğraşmak istemiyorsanız otomatik giriş tepsili (tam adı nedir bilmiyorum) tercih edebilirsiniz. Ağ bağlantılı seçerseniz bir bilgisayara bağlı mecburiyeti de ortadan kalkar. Yada usb cihazları ağa bağlayan cihazda olabilir. Faksları direk bilgisayara yönlendirirseniz gereksizleri veya ihtiyacınız olmayanı yazdırmazsınız. Pcdende faks gönderebilirsiniz. Duruma göre epey tasarruf sağlayabilirsiniz.

by_matrix

Doçent
cihaz ağ bağlantılı olucak.şuan kullandığımız makinada faks yok onu ayrıca kullanıyoruz fakat faks özelliği olursa daha iyi olur tabi bizim için.linkteki makineye baktım fakat bize dakikada 41-45 basım yapabilecek bir makina daha uygun olur.

by_matrix

Doçent
4 farklı bölümümüz var ve şu yazıcılarda karar verdik
ricoh mp3500 / mp4500
bizhub 20
bizhub 164

aoktay

Üyecik
[h=1]HP Laserjet Pro M1536DNF[/h]http://www.hepsiburada.com/liste/hp-laserjet-pro-m1536dnf-faks-fotokopi-tarayici-laser-yazici-ce538a-/productDetails.aspx?productId=bd07411&categoryId=6

toneri doldurup kullanabilirsin, biz bu özelliği için aldık gayet hızlı sorunsuz, memnunuz tavsiye ederim.

stat counter