Olmazsa Olmaz Android Uygulamalarınız

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Rom.

Rektör
Onursal Üye
Go launcher
Opera Mini Next
Unified Remote
Everynote
GReader
Twitter
Google Translate
Dropbox
Zedge
Document to Go
TeamViewer
Remote Desktop

Bence hepsi de gerekli uygulamalar, bütün işlerimi android üzerinden gerçekleşirebiliyorum.

winchester07

Doçent
360 ultimate
opera mini
mx player
çevrimdısı sözlük
es file explorer
bu uygulamaları kullaniyorum, özellikle mx video playeri codecleri ile beraber öneririm androidin kendi oynaticisindan daha kaliteli.

o_guzhan_6

Üyecik
mx video player
pulse (mutlaka tavsiye ederim)
Any.DO
Mindjet
Chm reader (bir sürü chm kitabım var ve bu gerçekten en iyisi)
virtual table tennis 3D (gerçek masa tenisi oynuyor gibi, rakip sayısı az ama güzel)

madmex

Profesör
Cartoon Wars : Son zamanlarda oynadığım en zevkli oyunlardan

peksimet

Üyecik
Aşağıdakilerde Benim Kullandıklarım.

• Titanium Backup : En iyi Yedek alma uygulaması.Her telefonda kurulu olması gerek bence.tüm uygulama ve verilerinizi yedekler.Zamanı geldiğinde hayat kurtarır :) Root ister. Ücretli
  • Go Launcher Ex Theme : Bence en iyi launcher. özellikle klasör oluşturmada ve düzenlemede üstüne görmedim. Ücretsiz.
  • Aldiko Premium : Kullandığım en iyi kitap okuyucusu (Bana göre). telefonda 4-5 tane daha yüklü bunun açamadıklarını açmak için ama sürekli kullandığım bu. Ücretli.
  • Moon Reader : Bu da kullanışlı ve güzel bir kitap okuyucu. Ücretsiz.
  • PowerAmp : En iyi müzk oynatıcı kesinlikle paraya kıyıp alın. tag arama özelliği ile çalınan parçanın albüm resmini ekleme detaylı ekolayzır , bas ve tiz seçenekleri. tag düzenleme.Görsellik ve kullanımı çok kolay.Ücretli.
  • MusicMatch : PowerAmp'le beraber kullanıldığında çalan parçanın sözlerini info tag'ına göre internetten indirip gösterir.Ücretsiz.
  • SoundHood : çevrenizde çalınan parçanın adı ve kimin söylediğini bulur. bazı şarkıların parça sözlerini senkronlu bir şekilde gösterebiliyor.Ücretsiz.
  • Shazam : SoundHood Banzeri bir uygulama bazen soundhood'un bulamadığını buluyor. bildiğime göre en geniş müzik veritabanına sahip.Ücretsiz.
  • Teamviewer : Uzak masaüstü bağlantı uygulaması. karşı bilgisayardada kurulu olması gerekiyor.Benim elim ayağım.Ücretsiz.
  • Alarm Clock : Alarm uygulaması deneyip en beğendiğim uygulama mutlaka deneyiniz.Ücretsiz.
  • Ezan Vakti : Ezan vakitlerini seçtiğiniz ile göre ayarlar. Namaz vakitleri ezan okur. kazaları girebilirsiniz. kütüphanesi falan var. güzel.Ücretsiz.
  • WeatherLove : Sade ve kullanışlı ana ekran saat ve hava durumunu gösteren widget. ramde az yer kaplıyor ve kullanışlı.Ücretsiz.
  • uTorrentRemote : Bilgisayarınıza kurulu utorrent i ayarlayıp bu uygulama ile beğendiğiniz bir torrent dosyasını telefonunuzdan ekleyebilir ve dosyalarınızın durumunu takip edebilirsiniz.Ücretsiz.
  • Posta Kodları : Offline olarak çalışan internet bağlantısı gerektirmeyen posta kodu sorgulama uygulaması.Ücretsiz.
  • Abbyy BCR : Kartvizit okuyucuda denebilir. Türkçe desteği var aldığınız kartvizitin fotoğrafını çekip tarar ilgili alanları otomatik olarak rehberinize ekler. ad soyad firma adı tel. faks vs. Ücretli.
  • CamScanner : herhangi bir dökümanın fotoğrafını çekip pdf olarak kaydetmenizi sağlar. Ücretli
  • KingSoft Office : Office uygulamalarını hem görüntüleme hemde düzenleme yapmanızı sağlar. Ücretli.
  • WhatsApp : Telefonunuzda İnternet bağlantınız varsa mutlaka kurmanız gereken bir uygulama. chat, görüntü,ses ve video yollayabilirsiniz. tabi karşı taraftada anı uygulamanın kurulu olması gerekiyor.Eğer kurulu ise rehberi tarayıp kişinin whatsapp ı varsa listede gösterir. Ücretsiz. (bu uygulama ipad de paralı çok enteresan)
  • HD Dizi izle : Geniş bir dizi arşivi var.İnternet bağlantısı gerektirir. tavsiye ederim. Ücretsiz.
  • HD Film izle : Film izleme uygulaması.İnternet bağlantısı gerektirir.Ücretsiz.
  • Tapatalk : Forumların cep versiyonlarını (eğer destekliyorsa) kullanmanızı sağlar.Ücretsiz.
  • ForumRunner : Buda tapatalk benzeri forumların cep versiyonlarını kullanabilirsiniz.Ücretsiz.

onenineone

Üyecik
Teşekkürler. Çok güzel bir şekilde programları anlatmışsınız.

Ellerinize sağlık.

Aşağıdakilerde Benim Kullandıklarım.

• Titanium Backup : En iyi Yedek alma uygulaması.Her telefonda kurulu olması gerek bence.tüm uygulama ve verilerinizi yedekler.Zamanı geldiğinde hayat kurtarır :) Root ister. Ücretli
  • Go Launcher Ex Theme : Bence en iyi launcher. özellikle klasör oluşturmada ve düzenlemede üstüne görmedim. Ücretsiz.
  • Aldiko Premium : Kullandığım en iyi kitap okuyucusu (Bana göre). telefonda 4-5 tane daha yüklü bunun açamadıklarını açmak için ama sürekli kullandığım bu. Ücretli.
  • Moon Reader : Bu da kullanışlı ve güzel bir kitap okuyucu. Ücretsiz.
  • PowerAmp : En iyi müzk oynatıcı kesinlikle paraya kıyıp alın. tag arama özelliği ile çalınan parçanın albüm resmini ekleme detaylı ekolayzır , bas ve tiz seçenekleri. tag düzenleme.Görsellik ve kullanımı çok kolay.Ücretli.
  • MusicMatch : PowerAmp'le beraber kullanıldığında çalan parçanın sözlerini info tag'ına göre internetten indirip gösterir.Ücretsiz.
  • SoundHood : çevrenizde çalınan parçanın adı ve kimin söylediğini bulur. bazı şarkıların parça sözlerini senkronlu bir şekilde gösterebiliyor.Ücretsiz.
  • Shazam : SoundHood Banzeri bir uygulama bazen soundhood'un bulamadığını buluyor. bildiğime göre en geniş müzik veritabanına sahip.Ücretsiz.
  • Teamviewer : Uzak masaüstü bağlantı uygulaması. karşı bilgisayardada kurulu olması gerekiyor.Benim elim ayağım.Ücretsiz.
  • Alarm Clock : Alarm uygulaması deneyip en beğendiğim uygulama mutlaka deneyiniz.Ücretsiz.
  • Ezan Vakti : Ezan vakitlerini seçtiğiniz ile göre ayarlar. Namaz vakitleri ezan okur. kazaları girebilirsiniz. kütüphanesi falan var. güzel.Ücretsiz.
  • WeatherLove : Sade ve kullanışlı ana ekran saat ve hava durumunu gösteren widget. ramde az yer kaplıyor ve kullanışlı.Ücretsiz.
  • uTorrentRemote : Bilgisayarınıza kurulu utorrent i ayarlayıp bu uygulama ile beğendiğiniz bir torrent dosyasını telefonunuzdan ekleyebilir ve dosyalarınızın durumunu takip edebilirsiniz.Ücretsiz.
  • Posta Kodları : Offline olarak çalışan internet bağlantısı gerektirmeyen posta kodu sorgulama uygulaması.Ücretsiz.
  • Abbyy BCR : Kartvizit okuyucuda denebilir. Türkçe desteği var aldığınız kartvizitin fotoğrafını çekip tarar ilgili alanları otomatik olarak rehberinize ekler. ad soyad firma adı tel. faks vs. Ücretli.
  • CamScanner : herhangi bir dökümanın fotoğrafını çekip pdf olarak kaydetmenizi sağlar. Ücretli
  • KingSoft Office : Office uygulamalarını hem görüntüleme hemde düzenleme yapmanızı sağlar. Ücretli.
  • WhatsApp : Telefonunuzda İnternet bağlantınız varsa mutlaka kurmanız gereken bir uygulama. chat, görüntü,ses ve video yollayabilirsiniz. tabi karşı taraftada anı uygulamanın kurulu olması gerekiyor.Eğer kurulu ise rehberi tarayıp kişinin whatsapp ı varsa listede gösterir. Ücretsiz. (bu uygulama ipad de paralı çok enteresan)
  • HD Dizi izle : Geniş bir dizi arşivi var.İnternet bağlantısı gerektirir. tavsiye ederim. Ücretsiz.
  • HD Film izle : Film izleme uygulaması.İnternet bağlantısı gerektirir.Ücretsiz.
  • Tapatalk : Forumların cep versiyonlarını (eğer destekliyorsa) kullanmanızı sağlar.Ücretsiz.
  • ForumRunner : Buda tapatalk benzeri forumların cep versiyonlarını kullanabilirsiniz.Ücretsiz.

peksimet

Üyecik
Teşekkürler. Çok güzel bir şekilde programları anlatmışsınız.

Ellerinize sağlık.
Sağolun. Aslında Androide geçeli 5-6 ay oldu. Bende yeni sayılırım. ios'taki uygulamaları bazen aradığım oluyor. kullanışlılık ve arayüz bakımından ios baya bir önde. Android bu konuda geriden geliyor malesef. Bizde bulduğumuzla idare edeceğiz artık :)

onenineone

Üyecik
Sağolun. Aslında Androide geçeli 5-6 ay oldu. Bende yeni sayılırım. ios'taki uygulamaları bazen aradığım oluyor. kullanışlılık ve arayüz bakımından ios baya bir önde. Android bu konuda geriden geliyor malesef. Bizde bulduğumuzla idare edeceğiz artık :)
Katılıyorum. Yeni çıkacak iphoneler için ekran boyutunun 4,6" olacağını duydum. Hatta siparişlerini bile vermiş. Ama bu apple için çok uçuk birşey. Olacağını sanmıyorum ama bakalım. Ekran boyutu en azından 4-4,5" arası olursa ileride geçmeyi bile düşünebilirim. İphone yazılımları dediğiniz gibi kaliteli. Ama android de boş durmuyor. En azından ben şuan için memnunum. Hele .mkv diziler harika oluyor. İphone olsa sanırım formatı çevirmek gerekiyor.

mhmtckmk

Üyecik
Power toggles widget kontrol tuslarını gerek bildirim ekranına sabitlememe gerek ana ekranda kullanma adına süperrrrr

empati2001

Asistan
soundwire. bilgisayarın sesini telefondan veriyor.. -hoparlör
vlc remote. film izlerken izlerken işe yarıyor. vlc programına uzak erişim.
google goggles. resim çekip google da arama. şimdiye kadar bir faydasını görmedim ama ilginç bir program..
dropsync. dropbox aracılığıyla pc deki bir klasör ile telefondaki bir klasörü eşleştiriyor.
quickoffice. google drivela çalıştığı için çok işime yarıyor.
fing. ağdaki bilgisayarları buluyor.
google play store..

St. Benoit

Profesör
File Commander
Evernote
Smart Tools
Paypal
Box
Clean Master
Contacts+
QR Droid
ZArchiver
İBB Ceptrafik
Waze

Yeter bu kadar :)

thesosyalist

Üyecik
Remote Control
zedge
snapseed
uygulama yedekleme
twitter
facebook
instagram
foursquare
whatsapp
advanced mobile care
Call popout

Oyun olarakta
Asphalt 8
Modern combat 4

kpln04

Profesör
root explorer
opera mini
screen off wigdet
mx player
app installer
fizy

Proton

Doçent
Twitter
Facebook
instagram
Foursquare
Whatsapp
Dolphin Browser
Opera Classic
Swiftkey (Son 1 aydır kullanmamama rağmen)
CamScanner (Oldukça başarılı bir sayfa tarayıcı)
SDN Magazin (Her SDN'cide olması gereken uygulama)
Flash Player (Malesef apk ile)
Kesinlikle Dropbok (Hayatımı kolaylaştıran nadide uygulamalardan birisi)

Ümitt

Profesör
Clean Master
Galaxy Locker
Pixlr Express
Whatsapp
Facebook Messenger

hasanistan44

Profesör
Whatsapp
Aviary
Swype
Whatsapp auto message sender(sevgiliye günaydın mesajı atmak isteyip de sabah altıda kalkmak istemiyorsanız deneyin!)

rozabay

Dekan
Onursal Üye
Steam.
Steam olmayan android cihazı kullanmam ben :D

stat counter