Optimus Black (İnceleme) VatanBilgisayar

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
:) hakkaten ya kusura bakmayın paylaştım ama :S neyse artık şey yapmayın :D bakmayın boş şişelere felan bakın üstteki resim yerine hehe :)

merak ettim hucum ettim Vatanın sitesine ama o kadar beyaz mış ki :) sadece sayfayı görüyorum :)

angel75

Dekan
Onursal Üye
:) hakkaten ya kusura bakmayın paylaştım ama :S neyse artık şey yapmayın :D bakmayın boş şişelere felan bakın üstteki resim yerine hehe :)

merak ettim hucum ettim Vatanın sitesine ama o kadar beyaz mış ki :) sadece sayfayı görüyorum :)
:) birilerinin böyle diyeceğini biliyordum :) siz ilk oldunuz... beyazın daha fazla fiyata geleceğini düşünüyordum ama yine şaşırttı beni Lg :)

medya faresi

SDN Okuru
alın size fırından taze taze çıkmış optimus black or white :) şarkı gibi oldu...

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
ohh teşekkürler medya faresi görmüş olduk :D sen bu resmi vatan bilgisayara verde :D sitesine atsın işte optimus black & white :D ne dedim ben :D

medya faresi

SDN Okuru
haha evet bende baktım yeni optimus black beyaz yazıyor ama resim yok... aradım buldum :) bu arada yakışmış optimus black'e beyaz... bazı telefonlarda kaba durabiliyor ama gitmiş buna...bir de pembesi olsa ne makbule geçerdi ama... optimus pink :)

angel75

Dekan
Onursal Üye
haha evet bende baktım yeni optimus black beyaz yazıyor ama resim yok... aradım buldum :) bu arada yakışmış optimus black'e beyaz... bazı telefonlarda kaba durabiliyor ama gitmiş buna...bir de pembesi olsa ne makbule geçerdi ama... optimus pink :)
o da yakında çıkacakmış zaten...

angel75

Dekan
Onursal Üye
siyah asil bir renk ama pembeyi bayanlar çok beğeneceklerdir bencede... ama bence optimus black black kalsın :)

medya faresi

SDN Okuru
siyah asil bir renk ama pembeyi bayanlar çok beğeneceklerdir bencede... ama bence optimus black black kalsın :)
:) optimus black bence renk seçeneği koymakla iyi yapmış. benim bir arkadaşım telefonun özelliklerinden çok tasarım ve renklerinle ilgileniyor mesela... böyle insanlar var onlara da bir seçenek sunulmuş olur... şayet ben bir telefon alırsam özelliklerinin yanında renk seçeneği geniş olursa asla siyahı tercih etmem... rengi farklı olsun telefon dediğin illa siyah olmak zorunda değil ki... bazen tasarımın al benisi daha önemli olabiliyor.

angel75

Dekan
Onursal Üye
:) optimus black bence renk seçeneği koymakla iyi yapmış. benim bir arkadaşım telefonun özelliklerinden çok tasarım ve renklerinle ilgileniyor mesela... böyle insanlar var onlara da bir seçenek sunulmuş olur... şayet ben bir telefon alırsam özelliklerinin yanında renk seçeneği geniş olursa asla siyahı tercih etmem... rengi farklı olsun telefon dediğin illa siyah olmak zorunda değil ki... bazen tasarımın al benisi daha önemli olabiliyor.
tabi ki haklısınız.. bazı kişiler için tasarım ve renk çok önemli... ben renkte siyahı tercih ediyorum... optimus black'in tasarımına hiçbir lafım yok... tam benlik.. inşallah bu hafta sonu alacağım... artık atarım hava mı :)
bu arada renk seçenekleri sunması tabi ki çok iyi olmuş...

blackmamba07

Profesör
optimus black pembe renk seçeneğini ve android 2.2 froyo versiyonundan 2.3 güncellemesini eylül başı gibi çıkartacakmış arkadaşlar.

angel75

Dekan
Onursal Üye
optimus black'in pembesi tam genç kızlarımıza göre :) bence pembe piyasaya geldiğinde android 2.3 olarak gelmeli...

medya faresi

SDN Okuru
süper bir haber bu... bence optimus black pembe çok daha şık olacaktır :)))) birde şu optimuslara güzel tasarımlı kapaklar yapsalar süper olacak :)))

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
Arkadaşlar optimus black (white ) harika... görmenizi tavsiye ediyorum, tasarım olarak aynı olduklarını bilsem bile.. white çok farklı geldii... süper...

blackmamba07

Profesör
evet ya vatan bilgisayar'da gördüm dün optimus black'in beyaz halini bir kez daha hasta oldum smartphone'un tasarımına. beyaz ayrı bir güzel durmuş. bayanlara hitap eder diye düşünüyordum fakat bay bayan fark etmez her türlü alınır.

angel75

Dekan
Onursal Üye
arkadaşlar bende aldım sonunda optimus black'imi... beyazını gördüm ama siyahcı olduğum için siyah aldım... n95'ten sonra ağırlığına alışamadım :) ekranı çok parlak....çok kaliteli yanlız.. daha çok bayıldım...

blackmamba07

Profesör
hayırlı olsun optimus black'in arkadaşım güle güle kullan :) valla siyahı ile tanıdık smartphone'u adı üstünde optimus black ama beyaz da çok yakışmış. pembe rengi gelecekti bakalım o nasıl olacak..

stat counter