Optimus Black yankı sorunu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Mr.Elm

Doçent
Arkadaşlar haftasonu aldığım p970 ile alakalı bir sorun var :(
İlk olarak Samsung hs3000 Bluetooth kulaklık ile kullanırken kendi sesimi duyuyorum. Hadi bu kulaklık ile ilgili diyeyim.
Bunun dışında telefonla kulaklıksız normal şekilde konuşurken karşıdakiler zaman zaman kendi konuşmalarını duyuyor. Konuşmanın tamamında olmuyor bu.
Eğer cihazda donanımsal sorun olsa sürekli yankı olurdu diye düşünüyorum, yanılıyormuyum?
bu konuda deneyimi bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

angel75

Dekan
Onursal Üye
bende ilk zamanlarda bu sorunla karsilasmistim ama sonradan kendiliginden duzeldi.. donanimsal oldugunu bende dusunmuyorum.

Mr.Elm

Doçent
bende ilk zamanlarda bu sorunla karsilasmistim ama sonradan kendiliginden duzeldi.. donanimsal oldugunu bende dusunmuyorum.
Androidlerde var boyle bir sikinti.
Biraz olsun içim rahatladı. Donanımsal değilse bi şekilde düzelir ilerde diye umuyorum. yeni alınan pahalı bir ürünün donanımsal hatası moral bozuyor çünkü. ilk günden servisin kapısını aşındırmak :S Belki rom ya da versiyon yüklemeler ile sorun düzelir. Teşekkürler.

blackmamba07

Profesör
arkadaşım yankı olayı her telefonda olabiliyor. donanımsal bir sıkıntı değil genelde. hatla ilgili bir sorun da olabiliyor ve sanırım yazılımla ilgili anlık sorunlardan da kaynaklanabiliyormuş. benim arkadaşım da optimus black kullanıyor ben de defalarca kez telefon görüşmesi yapmışımdır o cihazla öyle bir sorun yaşamadım arkadaşım yaşamış olabilir ama dediğim gibi her telefonda nadiren de olsa yapar bunu teknik servbislik bir olay yok yani. ha sürekli olursa o zaman düşünebilirsin teknik servisi.

vladislav

Profesör
Bendede olmuştu ilk zamanlarda yazılımı güncellediğimde geçmişti.

blackmamba07

Profesör
bende şuan V10c yüklü. Bu versiyonla geldi. 2.3 ü bekliyorum.Gene düzelmezse servise göndereceğim.
Bu olayda geldi beni buldu ya ff :S
valla dediğim gibi sürekli olan bir olay değil ve her telefonda olabilen bir sıkıntı genelde operatörle ilgili oluyor yani sadece optimus black'e özgü değil. ha sende sürekli oluyorsa şöyle yapabilirsin başka bir hat ile dene bakalım aynısını yapacak mı yok eğer yapmazsa o zaman teknik desteğe başvurabilirsin.

Mr.Elm

Doçent
valla dediğim gibi sürekli olan bir olay değil ve her telefonda olabilen bir sıkıntı genelde operatörle ilgili oluyor yani sadece optimus black'e özgü değil. ha sende sürekli oluyorsa şöyle yapabilirsin başka bir hat ile dene bakalım aynısını yapacak mı yok eğer yapmazsa o zaman teknik desteğe başvurabilirsin.
Bende sürekli bir yankı yok.Sadece karşı taraf 15-30 sn gıbı yankı duyuyor geçıyor bı sure sonra tekrar yankı oluyor geçiyor.
bir yerde okudum kılıf ile alakalı olabilirmiş. Kılıfı çıkardım üç kişi ile görüştüm şuan için sorun yok.ama kılıf varken de bazı görüsmeler sorunsuz oluyordu. Deneme aşamasındayım.

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
Kılıftan kaynaklı yankı sorunu oluşması biraz tuhaf .. ama nedeni eğerki kılıf ise kullanmazsın :)

Mr.Elm

Doçent
Kılıftan kaynaklı yankı sorunu oluşması biraz tuhaf .. ama nedeni eğerki kılıf ise kullanmazsın :)
Bunu daha önce yaşayanlar olmuş.Bilemiyorum belki kılıfsız özgürce çalışmak isteyen bi alettir :)

Telefonun dinleniyor olmasın. :)
Öyle de söyleniyor ama net birşey söylemek mümkün değil tabi.

Birde sadece siyah ekranda gözüken sıkışmış piksel var. Parlıyor siyah üzerinde.çok gözüken birşey değil ama kusurlu gibi olması içime sinmiyor pek.
Gerçi sıkışmış piksel kusur sayılırmı tam olarak emin değilim. Dün vatan bilgisayara gittim değişim istedim, ısrar ettim yardımcı olmadılar. media marktan aldığımız telefonu değiştirmiştik böyle sorun çıkarmamışlardı. Bir daha vatan bilgisayar mı? Asla..

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
yok üstadım ben yankı sorunu falan yaşamadım, ama şuanda v10i kullanıyorum :)

stat counter