Oris Telekom internet kullanalar

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

zglcll

Üyecik
Merhabalar,
Daha önce Oris Telekom'dan internet kullananlar tecrübelerini yazabilirler mi? Nisan ayı Bahar kampanyası yapmışlar fiyatı çok uygun ama emin olamadım.Taahhütsüz olunca denemek lazım diye düşündüm. Tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz?

lordert

Asistan
oris telekom ocak ayında ttnin zam yaptıgını bahane ederek fiyatlara zam yaptı(henüz daha ttnet alt yapıya yaptıgı zam onaylanmadı) böle olunca dona nım haberde gördügüm kadarıyla baya abone kaybettiler bu zam yüzünden şimdi bahar kampanyası yapmalarının sebebi sanırım tekrar abone kazanmak bu arada oris kullanmıyorum o yüzden birsey diyemem iyi yada kötü ben suan türknet kullanıyorum tahaatüt yok orisdede deneye bilirsiniz memnun kalmassanız türknet milenicom netspeed sırayla deneyebilirsiniz hiç birinde tahaatüt yok

zglcll

Üyecik
Çok teşekkürler, dün başvuru yaptım. Gayet hızlı ilerliyorlar sürekli süreçle ilgili bilgilendirme yapıyorlar. Bir sorun yok şu an.Ayrıca yaptıkları ilk 6 ay indirimi örneğim 3. ayda iptal ettirsen geri alırım bir durumları yok, iyi düşünmüşler bu kısmını.
Yorumlarımı yazarım.

stat counter