Orta Segment Telefon Önerir misiniz?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

AlfaWolf-sama

Üyecik
Merhabalar,öncelikle ilk telefonum olacak (daha önce annemin telefonunu o kullanmazken kullandım yani bilgim var cahil degilim 😁) Çok aşırı oyun oynamam (max 3 4 saat günde) oyunlarda normal bi performans verse yeter genellikle anime dizi izlerim o yüzden ekran gövde oranı,ekran büyüklüğü önemli seside aynı şekilde. kamerasıda güzel fotoğraf çekmeli (mesela a7p in kamera çok çok iyi olmasada iyi gibi) Edit vs yaparım ayrıca. sosyal medyada gezerim falan çok pahalı olmasın max 3000 veta 3000 ile 3300 arası olsun (max diyorum arkadaşlar direkt 3300 tl lik telefon önermeyin örneğin 2800 2900 lük yazın başta ("örneğin" diyorum bu özelliklerde daha ucuza varsa yazın yani onu kastettim 😀) birde şu dolby midir nedir ondan olursa güzel olur. birde bazı kavramları açıklarsanız mesela gorilla glass 5 kırılmaz vs diyorlar gorilla glass 3 çöp mü şimdi? Fotoğraf çekerkenki ayarlar nedir mesela porte modu biraz anladım gibi ama özellikle nasıl fotoğraflarda kullanmalıyım vs. anladınız siz Şimdiden Teşekkür ederim iyi günler

AlfaWolf-sama

Üyecik
LG G7, Meizu 16 TH, Mİ8, Asus zenfone 5Z
telefonda 3-4 saat oyun oynamak aşırı oyun oynamaktır. Bir çok cihaz 3 saatlik oyun oynamada pili içer.
3 4 saat derken gün içinde mesela sabah 1 saat oynadım öğlen 1 saat falan
Mesaj otomatik birleştirildi:

LG G7, Meizu 16 TH, Mİ8, Asus zenfone 5Z
telefonda 3-4 saat oyun oynamak aşırı oyun oynamaktır. Bir çok cihaz 3 saatlik oyun oynamada pili içer.
Telefonlara baktım ancak daha ucuzada var mesela a70 3 bin tl (aşırı iyi olmasasa)

3 4 saat derken gün içinde mesela sabah 1 saat oynadım öğlen 1 saat falan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefonlara baktım ancak daha ucuzada var mesela a70 3 bin tl (aşırı iyi olmasasa)
A70 bu cihazlarla kıyas edilecek bir cihaz değil.
Sd675 ile sd845 arasında uçurum var.
A70in tek avantajı pil. Kamera olarak bu cihazların hepsinden geride. Ses olarak geride daha örnekler cihaz özelinde uzatılabilir.

astegon

Profesör
Bataryası kötü G7 de önerilmeye devam ediyordu :tearsofjoy:

Orta segment demiş neler önerilmiş.

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Mod. Adayı
2400tl ye lg v30+ al ses ve görüntü kalitesi güzel

240tl ye QCY T2C BT kulaklık
100TL yede xiaomi 10.000mah ppwerbank al

Birde spigen kılıg tamamdır

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
Mate 10 pro ya da mi9 t alabilirsin.
( günde 3-4 saatin nesi çok değil bir gün 24 saat çok olması için 12-16 saat mi olmalı?xd)

beleşadam

Doçent
LG V30 alabilirsin, Samsung çok önermem yani diğer telefonlardan biraz daha pahalı örneğin xiamoi daha ucuz hemde xiamoi telefonda alabilirsin.

okurbaba

Asistan
mate 10 pro, yenilenmiş s8, kamera modları önemli değil ise yenilenmiş bir 6s+, malzeme kalitesi önemli değil ise a50 (bana bayağı dandik geliyor arka kapağı) mi 9t, lg v30 (ghost screen var mıdır bilmem ama risk)

s_prg

Üyecik
Lg ye bulasmani tavsiye etmem xiaomi nin guzel modelleri var ornegin pocophone. Samsung a50 de guzel

stat counter