Otomobile kasıtlı zarar vermek

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

SpringTechV9

Üyecik
Öncelikle bu can sıkıcı konuda bilgi sahibi olmadığım için böyle bir konu açma gereğinde bulundum ve tecrübe edinmek istedim.

Yeni taşınmış olduğum evde sokağa park ettiğim aracımın sol sürücü kapısını defalarca kez çiziyorlar farklı bir konuma park ediyorum ve sonra ki sabah aracımı gene çizilmiş bir şekilde buluyorum.
Böyle bir durumla siz karşılaşsanız ne gibi önlemler alır ve uygularsınız ?

[ROOKİE]

Doçent
Öncelikle bu can sıkıcı konuda bilgi sahibi olmadığım için böyle bir konu açma gereğinde bulundum ve tecrübe edinmek istedim.

Yeni taşınmış olduğum evde sokağa park ettiğim aracımın sol sürücü kapısını defalarca kez çiziyorlar farklı bir konuma park ediyorum ve sonra ki sabah aracımı gene çizilmiş bir şekilde buluyorum.
Elinizde kanıt, delil, görüntü vs. varsa avukata giderseniz veya kendiniz suç duyurusunda bulunursunuz.

Kararsız23

Doçent

Güvenlik kamerası olan dükkanlardan birinin yakınlarına park edin. Sabah çizilmişse dükkan sahibinden rica edip kayıtları izlersiniz. Videonun kopyasını çıkartıp mahkemeye başvurmak en mantıklı şey olacaktır

Fakat bana çocukların işi gibi geldi. İlgili aileleri varsa onlarla konuşmak ilgisizlerse mahkeme yolunu tutmak doğru olur kanımca

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Mod. Adayı
Aracınıza gece görüşlü kamera taktırın set halinde satılıyor

stat counter