P30 PRO alınır mı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Tttunahan

Profesör
Ne soru sorulmuşsa ona cevap vermek gerek soran kişi hangi telefonun ne olduğunu bilmiyormu belki tasarımını beğenmedi eledi örnek veriyorum adam iki telefon arasında kalmış bir sürü marka öneriyorlar belirtmediği sürece başka telefon önermekte olmuyor gitsin orta segment alsın demişsin biz burda amiral gemisi modellerde ufak tefek farklar var diyoruz inceleme ve karşılaştırma yapanlar cihazların birbirlerine ufaktan üstünlükleri olduğunu millet bu videoları seyrediyor ufak farkları yok işlemcisi ezer yok kamerası ezer o kadar fark var madem bu adamlar neden söylemiyor almayın der geçerler yorum yapılıyor sanki karşıdaki telefona 5110 muamelesi yapılmasın..
İsteyen istediğini alır kullanır umrumda olmaz ben burda kendi düşüncelerimi söylüyorum huawei sözde amiral gemisi telefonlarına 7000 8000 tl para istiyo ama bi apple yada samsung amiralleri gibi değil milletin ağzına doladılar bi kamera millette sanıyoki kamerayla sadece fotoğraf çekilip 50x zoom yapılıyo ben kendi şahsi görüşüm sözde amiral gemisi olan p30 pro ya hayatta o kadar para veripte almam heleki şuan internette daha ucuza s10+ gibi çok daha iyi olan bi telefon varken ama alanada saygı gösteririm demekki bi bildiği varki o telefonu almaya karar vermiş...

stat counter