Parfüm önerisi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Mustafa.Demiral

Profesör
Merhaba arkadaşlar, başlıktan anlaşılacağı üzere parfüm ve deodorant önerisi istiyorum. Ağır kokuları sevmiyorum. Hoş, çekici ve hafif olursa sevinirim. Bir liste yapıp hepsine bakacağım. Önerisi olanları bekliyorum. Teşekkürler. :)

Mert Ahmet

Dekan
Not ediyorum. Güzeldir inşallah :D
Şöyle bir not düşeyim, sıktığım ilk gün 2 kız arkadaşım "Mert bu parfüm ne ? Ne kadar güzel kokuyor :)" dediler :D Gerçeği 250-300tl civarlarında :D bargellodaki de iyidir 2 saat sonra üstünüzden çıkmıyor :D birkaç gün kokuyor :)

Mustafa.Demiral

Profesör
Onlara tabii'ki baktım ama bir liste çıkarıyorum. Yeni fikirlere ihtiyacım vardı. Kusura bakmayın :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Şöyle bir not düşeyim, sıktığım ilk gün 2 kız arkadaşım "Mert bu parfüm ne ? Ne kadar güzel kokuyor :)" dediler :D Gerçeği 250-300tl civarlarında :D bargellodaki de iyidir 2 saat sonra üstünüzden çıkmıyor :D birkaç gün kokuyor :)
Teşekkürler. Orjinali ile arasında fazla fark yoktur umarım :D

scorpion

Yasaklı
Yasaklı
Mustafa.Demiral

Bilmedigim icin paylasayim dedim :)

Mert Ahmet

Dekan
Parfümün içerdiği şeyler ne hocam sitesinde çeşitli bitkiler varda seizinki nedir alıcam da bende giorgi armani vardı bende 53 euro kitlediler :D Bitti bide bunu deniyelim.
Bende emin değilim. @Mert Ahmet kutudan bi teşhis etse emin olsak zaten kutular hemen hemen aynı :D Budur sanırım isimi en yakın bu :D
doğru 517 numara :D
gidip bakın bir ya vardır büyük şehirlerde :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Yani arkadaş yönledirirse :D 2 tane alayım 3-4 ay gider
o şişeden 2 tanesi 25tlye alıyorum ben 2 ay felan kesin gidiyor 1 şişesi

rawkid

Dekan
Ben su linki aliyim. Bide konuyu takip ediyim. En son aldigim parfum kolonya gibi kokunca oneri almak sart oluyor :D

stat counter