Polat Ölecek Mi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

mila12

Dekan
Onursal Üye
Kurtlar Vadisi Pusu'da izleyenleri şok eden gelişme... Polat ölüyor mu?
Show TV"de yayınlanmaya başladığı ilk günden beri kitleleri peşinden sürükleyen ve her yeni bölümüyle bir fenomene dönüşen Kurtlar Vadisi Pusu, bu hafta adeta bir final bölümüyle ekranlara geliyor..

Gariban sanıp işe aldığı Hakan'ın adamı tarafından sırtından bıçaklanan Polat Alemdar bu kez yaşamı değil ölümü tercih ediyor..

Yaralı haliyle ölen sevgilisi Elif'in mezarına giden Polat Alemdar, "Bu kez ölümü seçiyorum" diyor..

Bu sözlerden sonra mezarın üzerine yığılan Polat'ın akibetinin ne olacağı daha şimdiden merak konusu oldu..

Kaynak

cacar

Profesör
bu kadar ölümden dönen adam, bişey olmazz. sanırım rakip diziler çoğalınca reklam kokan hareketler başladı.

emubaltaci

Rektör
Onursal Üye
polatta tip desen tip yok
oyunculuk desen oda yok :D
torpil desen o var işte :D

cabbarcan

Profesör
amesfa dedi ki:
Dizinin sonumu geliyo ne.
Kİmbilir kaç paraya pazarlık yaptılar.. SHOW TV bölüm başına 2 milyon YTL ödüyor diye duymuştum.. ve ayrıca bölümdeki 20 saniye reklâm ın 200 bin YTL olduğunuda :s duymuştum...

Böyle bi dizinin bitirilmisei için heralde bir 50-100 milyon YTL rahat verirler...

Moderatör not : Forum kurallarına dikkat edelim, kural 10'u okursan sevinirim

bulmeh

Profesör
polat ölürse dizinin eski heyecanı kalmaz. izleyici o şekilde alıştığı için zor olur,sanırsam bunu göze almazlar. hele bir kaç bölüm için geri gelmişlerse bu dahada mantıksız geliyor bana.

dogann007

Üyecik
son bölüm durağan olacağaa benziyor gerçi kaç bölümdür pek bi olay yok ama neyse

stat counter