PUBG'de Hasar Alınca El Titreme Sorunu.

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Ne yalan söyleyeyim, sistem benden çok kardeşlerime yaradı. Ama ben de hiç kullanmıyor değilim. Transcode falan yaparım, altyazı gömerim. Bir de evde bundan başka doğru düzgün bilgisayar yok. 2027'ye kadar bununlayım artık.

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
Ne yalan söyleyeyim, sistem benden çok kardeşlerime yaradı. Ama ben de hiç kullanmıyor değilim. Transcode falan yaparım, altyazı gömerim. Bir de evde bundan başka doğru düzgün bilgisayar yok. 2027'ye kadar bununlayım artık.
100 yıl da kullanırsın onu bence, ama eğer hasar ya da sorun olmadığı sürece çünkü yeni çıkan donanımlar 2006-2009 daki gibi uzun ömürlü değillermiş gtx 1660 ti'yi alan bu beni seneye götürür mü diyor.Yani çabuk bozuluyor 2027 ye kalmaz elinde patlar açamazsın alev çıkar kasadan.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@insanimsi

Ya ses kasmanın ne kadar işe yaradığını bilmiyosun ya da hiç tecrübe etmemişsin :D
Özellikle PUBG' de ses kasmak kadar önemli bir şey yok :D
VECTORRR'u boşver reis sonuna kadar haklısın.

@Luxel Awww çok masum gözüktün, gel bi' sarılalım 🤗😀

Şu tarz oyunlarda farklı sesleri farklı seviyelerde ayarlayabilmen lazım. Minecraft'da slime'in zıplama sesine kadar çeşit çeşit ses ayarı var :d
Ses %100 olunca sanki içindeymişsin gibi oluyor :)

Bu sıcakta odamda duramıyorum, salona geçip klimanın altında eski laptobu kullanıyorum 🤣 Pentium hala var.
Sandalye başında da bütün gün durulmuyor ayrıca. Halının ortasına kütük gibi yatmayı tercih ediyorum.
En iyisini yapıyorsun bende böyle yapıyorum daha iyi oluyor .

stat counter