R10.net Davetiye Dağıtımı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

luxerox

Üyecik
1 adet r10 davetim vardır. türktorrent davetiyesi verene r10 davetiyesi verebilirim siteye her zaman bakmıyorum hızlı iletişim için mail atabilirsiniz [email protected]

ShiftMusa

Üyecik
parayla satmak istiyorum şu an elimde 1 tane var çalışsam beleşe verirdim çalışmıyorum vereceğim birisine banka havale yoluyla öncelikle bana yaşını ve bu siteye üye olabilmek için özel alan adı varmı onu yazsın bana yaşı küçük çocuklara vermeyeceğim güvenmiyorum benide banlatır veledler

Son düzenleme:

ShiftMusa

Üyecik
şu an elimde var nakit 100 tl--- yaşı küçük veledler yazmasın güvenmiyorum --- ve bu siteye üye olabilmek için alan posta maili gerekli bana özelden yazsın özellikle yaşı ve mailini,,,,, profilini inceleyip karar vereceğim-- normalde yasak parayla ama çoğu kişi böyle satıyor kendini belli etmeden r10da--- o yüzden profil adımı vermiyorum r10daki hiç pazarlık yapmayın bu son fiyatım zengin olsam beleşe verirdim- karar verdiğim kişiye cebimi yazarım telefonla konuşuruz dolandırıcı falan değilim-- sitesi vs olan prof olan kişiler tercih ederim
davetiye00.PNG

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ekli dosyayı görüntüle 48625

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ekli dosyayı görüntüle 48626

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Administraktör

Foruma iz bırakmış olma dileğiyle...
Yönetici
Mod. Adayı
Davetiyesi olan iletişime geçerse sevinirim. Eskiden üyeliğim vardı ancak e mail şifre kullanıcı adı hiçbir şeyi hatırlamıyorum. Ayrıyeten yardımcı olacak biride çıkarsa sonuna kadar yardımını alabilirim.

stat counter