RAM ve işletim sistemi değişimi garanti dışı bırakır mı?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Ronag

Üyecik
8k ya laptop almak yerine hem laptop hem masaüstü almaya karar verdim laptop olarak Acer AN515-52 ürününü aldım ram yükseltmek ve işletim sistemini Windows yapmak istiyorum desteğe E-posta attığımda birkaç link attılar RAM ile ilgili olanı bu yani, kendim RAM eklersem garanti dışı kalmaz anlamına mı geliyor?

İşletim sistemi olayını da merak ediyorum tam anlamadım attıkları linklerden. Teşekkürler.

Ekli dosyalar

Logithx

Profesör
İşletim sistemi değişimi garanti dışı bırakmaz ama ram değişimi bazı bilgisayarlarda garanti dışı bırakırken bazı bilgisayarlarda garanti devam ediyor bu firmadan firmaya değişiyor daha iyi bir bilgi alın..

root61

Profesör
Msi,acer genelde bir şey demiyor fakat vidalar boyalı oluyor açtığınızda anlıyorlar , teyit edin.

2x16gb ddr4 ram takabilirsin 2 slot daha varmis o klavye altinda servis takabilir windows 10 disinda windows kuramazsin surucu yok 10 kurunca surucu kurmana gerek yok.

Szayel

Asistan
Markaların takıntısı var, takıntısı olanların teknik servisi de tornavida vurduğunuzu anlar. Ya ram alın paketleyin laptop ile servise yollayın, yada sorun etmez diyorsanız marka giin kendiniz takın.

İşletim sisstemi değişimi garanti dışına çıkarmaz. Yazılım bu, her daim çökme ihtimali olan birşey.

En kötü senaryo takın ram'i atın formatı. Garantilik durum söz konusu olursa işletim sistemini stok versiyona geri formatlayın, ram'i çıkarın yollayın.
İçiniz rahat etmesi için söyledim.

Szayel

Asistan
Hacı sen balık tutup, pişirip adamın 7 sülalesine yedirmişsin. Klavuza kadar baktıysan adama da klavuzu nereden indireceğini göster vs öğrensin nereye bakması gerektiğini.

stat counter