Rank Math SEO Suit (Yeni WordPress SEO Eklentisi)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

En Wordpress SEO Eklentisi?


  • Kullanılan toplam oy
    5

ysarac

Üyecik
Katılım
18 Kas 2018
Mesajlar
12
Puanları
1
Konum
Bursa
WordPress SEO eklentileri SEO’ya yeni başlalayanlar için heyecan verici olabiliyor. Eklentinin verdiği direktiflerin uygulanması durumunda başarının garanti olacağı duygusuna kapılmamak mümkün değil. Eminim bu yazıyı okuyan birçok kişi, bilinen SEO eklentilerinden birkaçını denemiştir. Yıllardır SEO Tool diye arayınca karşımıza en çok çıkan iki eklenti Yoast SEO ve All In One SEO Pack olmuştur, ancak artık yeni bir oyuncu daha var; Rank Math! Ben yaklaşık 9 aydır, 20’den fazla sitede kullanadım ve kullanmaya devam ediyorum. Yoast ve All In One eklentilerinden çabucak vazgeçmemin ilk nedeni ücretli olmaları ve karmaşık kontrol panelleri. Admin panelinin neredeyse yarısını ücretli özelliklerin pazarlamasına ayırıyorlar.
Makalenin Devamı >
 

skdenizcom

Üyecik
Katılım
21 Tem 2018
Mesajlar
16
Puanları
3
Konum
YOZGAT
Kendi startup'ım quizov.com'da kullanıyorum. Mükemmel derecede başarılı olduğunu söyleyebilirim. Yoast+ All in Seo özelliklerinin birleşimi diyebiliriz.
 

eyupoglumedya

Üyecik
Yasaklı
Katılım
12 Ara 2015
Mesajlar
3
Puanları
1
Konum
İzmir
Ben açıkçası pek eklenti öneren bir insan değilim. En basiti ne yapar bu seo eklentileri?
Başlık düzenler açıklama eklemenizi v.s sağlar birde yazı eklerken size bazı yönlendirmeler yapar iyi de bunları yapmak için eklentiye ihtiyaç duyulmaması lazım.Şahsen şöyle söyleyim eyüpoğlu medya sitemiz de biz html kullanıyoruz sadece hız sayesinde kısa sürede iyi yere geldik. Bu tarz eklentiler siteyi yavaşlatır.
 

cngzkyz

Profesör
Katılım
28 Tem 2012
Mesajlar
2,787
Puanları
63
Konum
İstanbul
Eklentiye ihtiyaç duymuyor. Çünkü girdiği her yerde reklam yapıyor arkadaş :joycat:
 

Yilmaz3r

Üyecik
Katılım
1 Tem 2019
Mesajlar
1
Puanları
1
Rank mathı bir kaç kez duymuştum lakin kullanma fırsatı hiç yakalayamadım. All in seo pack kullanıyorum. Gayet memnunum. Çok basit bir şekilde yazı ve sayfalarda nofollow-noindex gibi ayarlar çok rahat yapılabiliyor. Az biraz SEO alanına uzmanlaştığın zaman aslında eklenti kullamana dahi gerek kalmıyor. Rank math en yakın zamanda inceleyeceğim.
 
Üst
stat counter