Resim Kalemi (Karakalem)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Ertan00

Üyecik
Katılım
22 Nis 2017
Mesajlar
12
Puanları
1
Konum
İstanbul
Merhaba. Resim konusunda yeniyim en azından kendimi denemek istiyorum. Kalemlerden falan çok anlamıyorum. Karakalem çizimleriyle başlayacağım ve bu çizimlerin basit çizimler olmasını istemiyorum yani detaya girebilmeliyim. Benim bildiğim en iyisi sanıırm Rapido Kalemleri ama şuan daha yolun başında olduğum için daha ucuz kendimi denemem için Resim kalemleri arıyorum başlangıç için Ama profosyonel resim için kalem olmıycak diye bir kural yok dediğim gibi detaylara girebilmeliyim. İnternetten araştıracağım ama burdan da bilen arkadaşlar varsa diye sorayım dedim hangi kalemi/kalemleri almalıyım?

NOT: Sadece karakalem çizimleri için.
 
Katılım
4 Ocak 2019
Mesajlar
94
Puanları
8
kardeşim kalem aldınmı almadıysan önerebiilrim bende profesyonel değilim daha başlardayım ama çok bigilgiliyim karakalem hakkında yada biraz ilerlediysende önerebilirim.
 

qwildclaws

Üyecik
Katılım
20 Ağu 2019
Mesajlar
11
Puanları
3
Bana göre kara kalem çizimlerinde herhangi bir kalemle her şeyi çizilebilir, konu tamamen sende bitiyor; nasıl bir resim çizdiğin, hayal gücün, hevesin. çizdiğinden keyif alıyor musun-almıyor musun ? bunun gibi şeyler belirler. Yeter ki hevesin olsun asla pes etme umutsuzluk içine düştüğün zamanlar olsa bile yine de pes etme. Yani bunun için özel bir kaleme ihtiyacın yok şu anlık, sen kendini geliştirmeye bak bir seviyeden sonra profesyonel kalemlere bakabilirsin ve sakın (Profesyonel eşyalarım yok, kötü çiziyorum, yapamıyorum) gibisinden algılara kapılma sen sadece çiz, içinden ne geliyorsa...
 
Üst
stat counter