Root atamıyorum

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Yamanaslan

Üyecik
Samsung e7 telefona bir türlü root atamadım fail diye bir yazı çıkıyor odin de

Yamanaslan

Üyecik
Ne demek istediğinizi anlamadım. Odin programını kurdum kaç defa. Telefonu download moduna alıp pc ye bağladım gerekli dosyayı seçip gerekli yere tıkladım ama herhangi bir sonuca varamadım.

Administraktör

Foruma iz bırakmış olma dileğiyle...
Yönetici
Mod. Adayı
root telefonla birlikte gelmiyor mu?
Bilmediğin konularda susmayı denemelisin.
Ne demek istediğinizi anlamadım. Odin programını kurdum kaç defa. Telefonu download moduna alıp pc ye bağladım gerekli dosyayı seçip gerekli yere tıkladım ama herhangi bir sonuca varamadım.
Twrp.me sitesinden cihazınız için orijinal twrp sürümünü inidirip odin ile kurun. Ardından supersu flashlayın

okurbaba

Asistan
odin ile vs twrp at sonra supersu root ile flashla veya önce oem kilidini aç ve kingroot ile rootla

Administraktör

Yönetici
Mod. Adayı
hadi be ben galaxy s4, core prime (sm-g360h),s6 active rootlamıştım ciddi misin ilk defa duydum (s6 active ile eziyet çektim ve sonra ful super su attım cihazlarıma)
S4 zamanlarında işe yarıyordu ancak s6 yı rootlayamaz kingroot. Emin nisiniz kingroot apk sı ile root yaptığınıza?

Administraktör

Yönetici
Mod. Adayı
KingRoot PC indir ile telefona kablo yardımı ile atıyorum
Kingroot ile kingroot PC tamamen farklı şeyler. Kingroot sadece basit bir .apk ancak kingroot pc içinde odin yazılımınıda bulunduran bir şey. Kingroot pc elbetteki kullanılabilir ancak klasik kingroottan uzak durulmalı.

meefes

Asistan
Ben de J5'e root atamamıştım.Telefoncunun biri 1 hemen atıp vermişti.

stat counter