Rus bilim adamları Bitcoin madenciliği yaparken yakalandı!

• Konbuyu başlatan Shiftdelete.Net
  • Başlangıç tarihi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

MrtAltg

Dekan
Onursal Üye
Buda ayrı bir olay :) aslında bizim şirketlerdeki bilgi işlemlerede bakmak lazım ne var ne yok diye kesin düşünmüşüzdür

Death Mark

Learning is always a painful process
Onursal Üye
:D vay be yakalandınız

_Zaur_

Profesör
İnsan evladı nefsine hakim olamıyor.
Birkaç bitcoin kazıyım zengin olayım derken işlerinden oldular.

Bu arada güne kaç coin kazdıklarını bilmek isterdim. :D Süperbilgisayarlar kendi paralarını çıkarmışmı? :D

Sherlock.Holmes

Asistan
pek inandırıcı gelmedi nükleer silah araştırma merkezi olduğu söyleniyor böyle bir yerin güvenliğinin çok sıkı olacağını tahmin ediyorum böyle bir olayın bırakın uygulama aşamasını düşünce aşamasından teşebbüs aşamasına dahi geçe bileceğine inanmıyorum

|SeYYaH|

Rektör
Ya siz bir durun hele göreceksiniz, bu Bitcoin işi milletin başına daha çok dertler açacak. Sade Rusyada değil, dünyanın hemen her yerinde bu sebeple çok olaylar yaşanacak. Korkunç elektrik sarfiyatını bi tarafa bırakın, hırsızlık, cinayet ve daha bir sürü belalar, musibetler bekliyor insanları.

Aha yazdım buraya, sora demedi demeyin! :D

---- Mesajlar birleştirildi ----

pek inandırıcı gelmedi nükleer silah araştırma merkezi olduğu söyleniyor böyle bir yerin güvenliğinin çok sıkı olacağını tahmin ediyorum böyle bir olayın bırakın uygulama aşamasını düşünce aşamasından teşebbüs aşamasına dahi geçe bileceğine inanmıyorum
Sen Rusları tanımamışsın kardeşim, orada çalışanlar insan değil mi? Dışarıdan birilerinin gelip yapmasına lüzum yok, içeridekiler anlaşıp yapamazlar mı? Ruslar Amerikayı sevmezler ama yeşiline bayılırlar. :)

Son düzenleme:

Sherlock.Holmes

Asistan
Ya siz bir durun hele göreceksiniz, bu Bitcoin işi milletin başına daha çok dertler açacak. Sade Rusyada değil, dünyanın hemen her yerinde bu sebeple çok olaylar yaşanacak. Korkunç elektrik sarfiyatını bi tarafa bırakın, hırsızlık, cinayet ve daha bir sürü belalar, musibetler bekliyor insanları.

Aha yazdım buraya, sora demedi demeyin! :D

---- Mesajlar birleştirildi ----

Sen Rusları tanımamışsın kardeşim, orada çalışanlar insan değil mi? Dışarıdan birilerinin gelip yapmasına lüzum yok, içeridekiler anlaşıp yapamazlar mı? Ruslar Amerikayı sevmezler ama yeşiline bayılırlar. :)
Güvenliğinin çok sıkı olacağını tahmin ediyorum derken çalışanların oluştura bileceği bilgi sızdırma... gibi güvenlik sorunlarına karşı güvenlikten bahsetmiştim
içeridekiler anlaşıp yapamazlar mı?
yapabilmeleri için tamamının bu işin içinde olması lazım böyle bir kurumda o anlaşmanın sağlana bilineceğini düşünmüyorum

Son düzenleme:

Death Mark

Learning is always a painful process
Onursal Üye
Yine ortalık çok kızışçak diyecekler ruslar gizli gizli şu siteler antivirüs programı sayesinde minig falan yapıyorlar diyecekler

stat counter