Ryzen 3 2200G Oyunlarda Anlık Takılmalar

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

UmutFurkan

Üyecik
Sizin sorununuz RAM yetersizliği fakat o işlemciye boşa para vermişsiniz sırf APU olması için 200-300 tl fazladan veriyorsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Disk belleği dosyasını kapatmak idarelik çözüm fakat yine de en azından 12 GB RAM olsa daha iyi yine de ekran kartını yükseltebilirsiniz çünkü GTX 1060 6GB 1100 tl.
Evet işlemcide hata yaptığımın farkındayım ilk aldığım zaman biraz cahildim hazır ram fiyatları da ucuzlamışken ram değiştireyim bari eğer düzelmezse hangi parçaya yoğunlaşayım?

VECTORRR

Dekan
Yasaklı

bu ekran kartını bu fiyattayken kaçırmayın deim ve R5 2600 yapabilirsiniz işlemciyi

2000 tl'ye R5 2600+ GTX 1060 6GB sistem olur eski işlemci ve ekran kartını da satarsınız onun parasıyla da 16GB a tamamlarsınız ram'i SSD'niz zaten var eğer 2000 tl'ye yükseltirseniz o parçaları 1000 tl ye satabilirsiniz ve o parayla da 16 GB olur.

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
Fakat bu GTX 1060 6GB 'nın fiyatı kısa süre içinde böyle olmuyacak yani aceleylen bu ekran kartını alın derim.

İyi güzel konuşuyorsunuz da yaşım gereği özgür davranamıyorum ebeveynlerim bana yardımcı olmuyor. Neyse aile içi sorunları buraya taşımayayım iyi günler :)
o zaman 2 yıl daha bekliyeceksiniz. :)

UmutFurkan

Üyecik
Fakat bu GTX 1060 6GB 'nın fiyatı kısa süre içinde böyle olmuyacak yani aceleylen bu ekran kartını alın derim.

o zaman 2 yıl daha bekliyeceksiniz. :)
2 yıl beklemek yerine aklıma daha mantıklı bir şey geldi ramlerimi ikinci el sitesine koyup yerine 16GB 8x2 3000MHz Corsair almak mesela belki sorunumu çözebilir :D

stat counter