Saçın rengi nasılsa sakalın rengi de aynı mı olur ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

inteResTing61

Asistan
Mesela benim saçımın rengi kahverengi. Çıkacak olan sakalımın rengi de kahverengi mi olacak?

inteResTing61

Asistan
Çok büyük bi fark olacağını da zannetmiyorum ama ozaman mesela saçı sapsarı olup sakalı simsiyah olan biri de olamaz dimi yani ?

çok ekstrem bir durum olmadıkça sakalın saçınla aynı renk olur ama soy ağacında ki akrabalarında etkiler daha çok detay gerek saçların ne renk? ailede ki renkler?

yucesezar

Yasaklı
Yasaklı
Renk farklı olabilir hatta diyelim ki düz saçlısın sakallların kıvırcık bile olabilir ırsi bir durum.

goodolddays

Адыгэ
Genellikle aynı renk olur ama istisnalar da olabilir. Bi arkadaşımda var böyle istisnai bi durum; saçları siyah, sakalları da genel olarak siyah ama çenenin yan kısımlarında sakalı kahverengi - kızıl arası oluyo. Başka bi arkadaşımın da aynı bölgede beyaz çıkıyo sakalları.

Lazzz

Rektör
Kızıl renk bende de var. Saçım kestane-siyah arası sakal çenede kızıl renk genel olarak güneş vurduğu zaman bariz belli oluyor. Boya sananlar var. Güneş vurmadığı zaman genelde belli olmuyor ama bendeki kızıllık.

inteResTing61

Asistan
Hmm. Peki internette de biraz araştırdım bu konuyu. Küçük yaşta sakallarını jiletle kesen kişilerin sakalı siyaha dönüyomuş bu doğrumudur ??

inteResTing61

Asistan
Hmm. Peki internette de biraz araştırdım bu konuyu. Küçük yaşta sakallarını jiletle kesen kişilerin sakalı siyaha dönüyomuş bu doğrumudur ??

şehir efsanesi o sakalım kızıl saçım kumral mı ne? athena gökhan gibi sakallı geziyorum...

Anonimt

Üyecik
Sakallarımı küçük yaşta jiletle vurdum siyah çıktılar ama yeni çıkanlar saçımın renginde çıkıyor önceki çıkanların rengi açılır mı

stat counter