Sadece merak ettim

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Bu telefon yeni android güncellemesi almayınca neden çöp diyorsunuz halla canavar gibi note 5 kullananlar var nedir sebebi. Ben uzun zamandır ios kullanıyorum doğru 6s bile 13 güncellemesini aldı ama halla android ile kıyasla bir çok eksiği var.

extronaction

Asistan
dandios kullanan en güncelini kullanır 3 yılda kasıyor demeye başlar zaten 72 saat kapatmayınca sapıtıyor... hala eksikleri var... ama dandiosu öve öve bitiremezler...

dandios kullanan en güncelini kullanır 3 yılda kasıyor demeye başlar zaten 72 saat kapatmayınca sapıtıyor... hala eksikleri var... ama dandiosu öve öve bitiremezler...
Ios için diyor sanız hocam bırak 72 saati benim cihazım neredeyse en uzun 4 ay hiç kapanmadı sarji bitmeden şarja takardım falan bir sorun yaşamadım. Bir kaç kere çok nadir kendi kendine menünün titrediğini görmüştüm o yüzden kapatıp açtım kullandığım süre boyunca. 5 farklı ıphone modeli kullandım. Ama anladım neden bu ekran bölme gelmemiş halla çok büyük bir eksik ben mesela şuan forum da gezerken yazı okurken sdn haberi falan. Bir yandan youtube videosu izleye biliyorum bu özelliğe hayran kaldım ve işin komik kısmı. S3 zamanında yine varmış yani kaç sene öncenin teknolojisi halla ıphone de yok

okurbaba

Doçent
İos icin ise dediğin telefonumu en son bir ay once yeniden başlattım oda güncelleme icin, android sürümü icin ise telefon halen kasmadığı sürece problem yok.

Constantin87

Profesör
Ben güncelleme delisi değilim kullanıcı deneyimim iyi olduğu sürece sıkıntı yok. Zaten iki büyük güncelleme her durumda veriliyor oluyor.

Değdi üstad. Anakartından şüpheleniyorum cihazın. Zaman zaman mobil internete girmiyor. Aşırı ısınmalar olabiliyor. Bir arkadaşımla aynı anda almıştık onun cihaz pert olmuş. Anakarta 900 TL fiyat istemişler. Sanırım yavaştan "Hacı ben 1 seneye giderim" diyor.
bazı telefonlar var parçalanana kadar kullanırım diyor insan. S7 de o tarz telefonlardan biri şu an xr aldım onun için de aynı şeyi düşünüyorum. İnşallah ona da nazar değmez
Mesaj otomatik birleştirildi:

bazı telefonlar var parçalanana kadar kullanırım diyor insan. S7 de o tarz telefonlardan biri xr onun için de aynı şeyi düşünüyorum. İnşallah ona da nazar değmez

bazı telefonlar var parçalanana kadar kullanırım diyor insan. S7 de o tarz telefonlardan biri şu an xr aldım onun için de aynı şeyi düşünüyorum. İnşallah ona da nazar değmez
Mesaj otomatik birleştirildi:
Güle güle kullanın nerede ıphone görsem hüzünleniyorum

stat counter