SDN Anayasası Ceza Puanlarında değişiklik [ 25.12.2017 ]

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Death Mark

Learning is always a painful process
Onursal Üye
:D Kurallarda açıkça yazıyor

Master Yoda

Profesör
Her harfi kalın yazdığında ceza alman gayet normal :D Bak forum kuralımızın maddesi bu yöndedir;

• Mesaj içeriğinin tamamı ya da tamamına yakın bir bölümü kalın harflerle ve/veya renkli yazılmamalıdır. Mesajlarda gereğinden fazla ifade koyulmamalıdır.
bunun böyle olduğunu biliyorum demek istediğim böyle bir şey de var
--- Gönderi Güncellendi ---
tamamı renkli veya fazla ifade kullanılmasına bir şey demiyorum fakat börneğin bir makale başlığını kopyaladığında kalın harfle yazılmış olabiliyorve cezayı alıyoruz (tam olarak açıklayamadım) :)

Death Mark

Onursal Üye
bunun böyle olduğunu biliyorum demek istediğim böyle bir şey de var
--- Gönderi Güncellendi ---
tamamı renkli veya fazla ifade kullanılmasına bir şey demiyorum fakat börneğin bir makale başlığını kopyaladığında kalın harfle yazılmış olabiliyorve cezayı alıyoruz (tam olarak açıklayamadım) :)
Ne demeye çalışıyorsun Forumda bir mesajı tamamıyla kalın veya renkli renkte yazmayacaksın kural bu bir kısmını renkli mi yazıyorsun da ceza alıyon anlaşılmıyor ki dediğin

Death Mark

Onursal Üye
Selamlar;

Bu arkadaşa n'oldu? SDN Duyurularında bir bilgi de paylaşılmamış.
SDN duyularına değil. Profiline girip uyarılar bölümünde neden uzaklaştırıldığına dair bilgiler mevcut. Arkadaşımız 12 ceza puanını topladığı için uzaklaştırıldı.

kilicbaligi

Profesör
Onursal Üye
SDN duyularına değil. Profiline girip uyarılar bölümünde neden uzaklaştırıldığına dair bilgiler mevcut. Arkadaşımız 12 ceza puanını topladığı için uzaklaştırıldı.
Uçuşan üyeler başlığında bir kaç bildirim okumuştum, onun için yazdım.
Profilden bakılabildiğini bilmiyordum.
Açıklama için teşekkür ederim.

stat counter