SDN Counter Strike: Global Offensive Oynayanlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

barney

Asistan
Herkes gibi ben de cok sikayetciydim. Fakat iyice alistim artik. Ufak olanlari baya salak, ama 20 yas ve ustu olanlar dan bazilari uyumlu ve efendi oluyor. Genelleme yapmamak gerek.
ben hiç uyumlu görmedim. ruslar hariç diğer yabancılar laftan sözden anlıyor. ama ruslar şarkı söylemek için mi giriyorlar ne yapıyorlar anlamadım vallahi

Sogeking

Üyecik
ben hiç uyumlu görmedim. ruslar hariç diğer yabancılar laftan sözden anlıyor. ama ruslar şarkı söylemek için mi giriyorlar ne yapıyorlar anlamadım vallahi
Var var uyumlu var. Benim 5 tane rus arkadasim vardi steamde. Ustelik oyle hemen arkadas kabul eden biri de degilim... Tekrarliyorum 20 yas ve ustu olanlar boyle.

yucesezar

Yasaklı
Yasaklı
benim çok uzun zamandır düşündüğüm şey gerçekleşti. cs:go'ya eldiven itemleri geldi... aslında rainbow için düşünüyordum.

McSwindler

Doçent
cs de 4 rus bide ben muhafiz maçında 16 10 yendik aslında fena değiller ama çok konuşuyorlar 

yucesezar

Yasaklı
Yasaklı
ilk 10 maç dışında ilk defa rank atladım. 8. round'dan sonra 4 kişiydik maçı 4 kişi kazandık. rakip de bayağı türk vardı sanırım hepsi Türktü kıtlıktan çıkmış gibi oto alıyorlardı ama yendik tabi...

MuhammedSC

Blue <3
Ana hesabımda VAC olduğu için yan hesap açtım. 10 maçtan sonra nova 2 attı. Atmaz olaydı. Karşıya her el 3-4 tane nova 4 1 tane keleş geliyor. Bende en az 2 tane unranked oluyor. Kolsuzları veriyorlar çıldırıyorum. Satın alma süresi geçmiş adam silah dropla diye kafama sıkıyor.. Biri bombayı ver diye bıçak atıyor. 1 oyunda 1 kişide bile mikrofon yoktu ya.

McSwindler

Doçent
İlk 10 raunt 3-2 kişi vurup takımı taşımama rağmen 16-5 kaybetmek ve seçkin novaya düşmek,pre girebilecek varmı ?

MuhammedSC

Blue <3
şuan seçkin nova düştüğüm için
Biz genelde kuzenimle oynuyoruz. Takıma bağlı olarak iyi / kötü oynayabiliyoruz ama kuzenim awp ben ak-m4 alırsam iyi oynuyoruz. Ben nova 2'yim smurf hesabım. Öbürü Vaclı. Kuzenim daha unranked oyunda yeni sayılırız zaten 3-4 gündür falan oynuyoruz. Ben 17 kuzenim 20 yaşında. Birlikte oynamak istersen discord vereyim özelden.

McSwindler

Doçent
Biz genelde kuzenimle oynuyoruz. Takıma bağlı olarak iyi / kötü oynayabiliyoruz ama kuzenim awp ben ak-m4 alırsam iyi oynuyoruz. Ben nova 2'yim smurf hesabım. Öbürü Vaclı. Kuzenim daha unranked oyunda yeni sayılırız zaten 3-4 gündür falan oynuyoruz. Ben 17 kuzenim 20 yaşında. Birlikte oynamak istersen discord vereyim özelden.
discord kullanmayı bilmiyorum,özelden steam profilinizin linkini atın isterseniz ekleyeyim bugün saat 21:30 gibi girelim ?

stat counter