SDN Euro Truck Simulator 2 Oynayanlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

rozabay

Dekan
Onursal Üye

Bu aralar forum üyelerimizden ETS2 oynayanlar çoğaldı ve buluşma noktası açılması için istek geldi. Bende konuyu açıyorum. ETS 2 grubuna katılmak isteyenler steam idlerini aşağıya yazabilir.

Mp modu burdan indirebilirsiniz.
http://alpha.ets2mp.com/

TeamSpeak3 Adresi
104.131.224.143
Şifre
sdn

Euro Truck Simulator 2 Save Dosyası
https://yadi.sk/d/KHb6ODIuWtd8y

SDN ETS2 Üyeleri

1) Lee Tai
2) memogoren
3) tRpSanctuary
4) yildirimyigit
5) Elusive
6) cengizakyazi
7) MBRV
8) rozabay
9) sagokafkef2
10) bugrayurdagul
11) li10sKing
12) astalavista1903
13) enginkorkmaz93
14) Blastor47
15) alcndg
16) odessa
17) VLad
18) Bepob

REDFOKS

Kürşad'ın Kırkıncı Çerisi Ϝ ϓ ſ Ϟ
güzel oyun demosunu bir kaç kez oynadım tam sürüm almam muhtemel ama alırsam yazarsınız kulübe benide :)

uygar2580

Doçent
kaç aydır oynamıyorum :) çok fazla oynamadım zaten toplasan 1 hafta falan oyun zamanı olarak.

cansermo

Profesör
Online olduğunu bilmiyordum. Orjinal olmadan online oynama varsa ben de gelebilirim.

norm_life

Doçent
bende orjinali var ilk çıktığında almıştım steamda yoktu o zaman oyunu kurarken orjinal key var onu giriyosunuz, ama isterseniz keyi steamdan da aktif edebilirsiniz. gerçi ben oynamıyom belki burdan birine ücretsiz veririm orjinal keyi

djvietnam

Profesör
bende orjinali var ilk çıktığında almıştım steamda yoktu o zaman oyunu kurarken orjinal key var onu giriyosunuz, ama isterseniz keyi steamdan da aktif edebilirsiniz. gerçi ben oynamıyom belki burdan birine ücretsiz veririm orjinal keyi
bana verirmisin sana 3 gülhü bi elham okurum valla :)

djvietnam

Profesör
Olur da vazgeçersen ben de talibim :p
ne demek zaten sıkılırım ben en fazla bir ay oynarım yine arkadaşın yaptığı gibi keyi bende ücretsiz başkasına veririm ha ne olur norm_life arkadaşı her zaman saygıyla anarız bir iyilik bir dünyaya bedeldir demişler

cansermo

Profesör
ne demek zaten sıkılırım ben en fazla bir ay oynarım yine arkadaşın yaptığı gibi keyi bende ücretsiz başkasına veririm ha ne olur norm_life arkadaşı her zaman saygıyla anarız bir iyilik bir dünyaya bedeldir demişler
Teşekkür ederim :) . Zaten ben de anca 1 ay sonra oynayabilirim malum LYS bekliyor.
Ayrıca norm_life çok sağol :)

Sansar667

Profesör
multisini oynamak için orjinal oyuna sahip olmak lazım bu oyun parasını hak ediyor ama :p

/xo/

Ready to Rock! °°°
Oyun 5 dolara inmişti, keşke alsaydınız zamanında. Bayağı eğleniyoruz yani :huh: Bazen türk konvoyları görüyoruz, bazıları yolu kapatıyor vs :)

stat counter