SDN Euro Truck Simulator 2 Oynayanlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

BlitzHan

Doçent
Son gelen güncelleme ile oyunun multiplayer modu bu hale geldi.

-Silip kurmayı
-Hiç bir betaya katılma ve 1.26x betasına katılmayı denedim.

Ancak bir sonuç alamadım.

Utku Cabir

Önce O inandı.Sonra Millet inandı. İşte Zafer Anı!
Yönetici
Moderatör
1.26 mod uyumluluk sürümünü denedinmi? Gerçi bende de olabilir akşam bakayım.

Sansar667

Profesör
@BlitzHan bende bir sıkıntı yok sorunu çözecek şeyler büyük ihtimal hiçbir betaya katılmadan normal şekilde oyunu güncellemek. Sağ tık özellikler kısmından yerel dosyaları kaldırman başlangıçta daha temiz bir kurulum yapmanı sağlayabilir.

stinghardyzz

Profesör
Merhaba ers2 ve ats elimde var dlc satin alicam butun dlc alicam sizce ats2 nin mi aliyim ats nin mi dlclerini aliyim

Sansar667

Profesör
Merhaba ers2 ve ats elimde var dlc satin alicam butun dlc alicam sizce ats2 nin mi aliyim ats nin mi dlclerini aliyim
ats ets kadar sarmıyor ya multiplayarı da pek canlı değil , bir dlc alıncaksa ilk ets2nin harita dlcleri , sonra ets2nin araç eklentileri ve yük dlcleri sonra ats 2 nin dlcleri alınmalı . Ats2de son çıkan harita ücretli mi yoksa ücretsiz miydi pek hatırlamıyorum bak.

Bu arada oyunda ki kullanıcı adım StressliSansar , yaklaşık 1-2 yıldır aktif olarak oynuyorum isteyen istek gönderebilir , sorular sorabilir.

stinghardyzz

Profesör
ats ets kadar sarmıyor ya multiplayarı da pek canlı değil , bir dlc alıncaksa ilk ets2nin harita dlcleri , sonra ets2nin araç eklentileri ve yük dlcleri sonra ats 2 nin dlcleri alınmalı . Ats2de son çıkan harita ücretli mi yoksa ücretsiz miydi pek hatırlamıyorum bak.
Multiplayer yeni kurdum nasil ekliuoruz
Bu arada oyunda ki kullanıcı adım StressliSansar , yaklaşık 1-2 yıldır aktif olarak oynuyorum isteyen istek gönderebilir , sorular sorabilir.

stinghardyzz

Profesör

Ben oynuyorum aktif olarak nasil beraber oymicaz nasil birbirimizi eklicez

Oyun içi fazla çeşitli oyun dinamikleri olmadığı için bir süre sonra sıkıyor beni. Arkadaşlarla oynamak biraz daha oynanabilirliğini arttırıyor. Sanırım en keyifli oynama tipi güzel bir direksiyon setiyledir diye tahmin ediyorum. Fakat onlarında fiyatları el yakıyor :(

stat counter