SDN Forum CS:Go Listesi (Yöneticiler / Üyeler)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Ufuk

majestic casual
Yönetici
Super Moderator
Neden yalan olsun ki, ne zaman SDN üzerinden yabana atılmış durum gördünüz?

Ufuk

majestic casual
Yönetici
Super Moderator
Yakın bir zamanda güzel şeyler olacak bizi takip etmeye devam edin.
Ayrıntılar gelecek..

ahmocaan

Üyecik
Kendine 1'e birde güvene varsa haftaya pazr Gameekstra da 1on1 var ben gidiyorum gelinde bi kapışalım :)

Ufuk

majestic casual
Yönetici
Super Moderator
Sevgili ShiftDelete.Net Forum Üyeleri

Bilindiği üzere Counter Strike: Global Offensive turnuvamızı hayata geçirdik. Uzun uğraşlar sonucu server ve alt yapısını ayarlamak ile geçen bu süre içerisinde sizleri de çok beklettiğimizin farkındayız. Ancak tüm çalışmalarımız sıkıntı yaşamamamız için uğraş verdik.

Turnuva 5'er kişilik takımlardan oluşacak. Sizlerden ricamız ilk mesajda sıraladığımız üyelerimiz arasından 1 takım lideri ve 4 oyuncu olmak şartı ile aranızdan 5 kişi bir kaç takım oluşturmanızı rica ediyoruz.

Kendi aranızda oluşturduğunuz takım ile birlikte turnuvaya katılabilir ve sürpriz bir hediye kazanabilirsiniz. Yönetim olarak bizde bir takım oluşturduk, sizlerden iyi olmasa da bir CS takımımız mevcut.

Kazanan takım bizden sürpriz hediye kazanma fırsatı bulacak ve kazandığı hediyeyi ömür boyu saklayacağı bir hediye olacağı kanaatindeyiz. Baktıkça turnuva günlerini hatırlayacaktır.

Oluşturmuş olduğunuz takımları bu başlık içerisinde yazarsanız ona göre turnuva için düzenleyeceğimiz başlıkta toplamış olur ve skor tablolarını oluşturma şansımız olacaktır.

ShiftDelete.Net Forum Yönetim Takımı aşağıdaki gibidir.

AdLogo.png

@pesimist
@Dash
@rawkid
@Süleyman Alkan
@Tys23
Biz o kadar iddialı bir takım değiliz ancak biraz can acıtabiliriz. ;) Sizde takımınızı kurun ve bize katılın.

Turnuva boyunca haftada 1 yada 2 maç yapabiliriz. Yapacağımız maçlar hafta sonuna gelecek şekilde ayarlanacaktır. Hafta sonu Cumartesi yada Pazar günleri belli saatlerde olacak ve takımlar oluşturulduktan sonra açacağımız başlık üzerinden tarihsel bilgi ve takım bilgileri ve oyuncular hakkında bilgilendirme yapılacaktır.

Not: Takım oyuncuları Forum'a kayıtlı olması şartı vardır.

:: ShiftDelete.Net üyeleri takımını oluştur ve bizimle birlikte turnuvaya katıl..

Son düzenleme:
stat counter