SDN hakkında garip bir soru

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Usain

SDN Okuru
Henüz çok yeniymişsiniz. 4 günlük sanırım. 3 4 5 6 Temmuz. Yani daha zamanı var. Yazılar da copy paste değilse tutabilir. Başarılar, iyi forumlar.

Usain

SDN Okuru
Mesela ilk haberinizin linkini alabilirim.

Samet UCA

Profesör
Tasarım ve isim güzel. İçerik durumuna gelince hevesinizi kırmak istemem ama sadece bu forumda benzer sitesi olan 15-20 kişi bulabilirsin. Bu durumda maksimum bir kaç sene sonra site hitinden sinirlenip siteyi ya kapatırsın yada kendi haline bırakırsın. Çünkü insanların bu tip sitelerde alternatifi çok fazla. Bir kullanıcının haber okurken gündemi takip ederken senin siteni kullanması için özel bir sebebi olmalı..
Şöyle bir örnek vereyim büyük ihtimal burada hatırladığım bir arkadaş benzer bir girişimde bulunmuştu. TIP ile ilgili merak edilen her türlü(hastalık, terimler, ilaçlar) gibi başlıkları herkesin anlayabileceği mizahını da kullanarak anlatıyordu.
Ben o sitede 2-3 saat takıldım. Okumadığım yazısı da kalmadı. Neden? Çünkü özgün ve farklı. Benzer bir site bende de var istersen adres veririm.
Aynı paylaşımları yapıyordum. 2012 de açtım halen aktiftir. Sonra programlama paylaşımlarına çevirdim. Yaklaşık 1 senedir de yazı yayımlamıyorum. Çünkü sen ne kadar emek versen de insanların senin yaptığın işte alternatifi çok fazla ve bu durumda senin seçilmen çok zor. Mesela ben neden haberleri SDN veya Mynet üzerinden değilde senin sitenden okuyayım? Bunun gibi düşün.
PR için twitter üzerinden aktif taglara ücretsiz reklam yapabilirsin. Ama dediğim gibi üzülerek söylüyorum bu iş göle maya çalmaktır hocam.

Ben bugün bir girişimde bulunsam programlama forumu açardım. Yada sadece mobil bir forum. Çünkü 7 den 70 herkesin atıldığı bir sektör. Bu sitede farkettiysen açılan her 2 konudan 1 i ya programlama yada hangi telefonu almalıyım gibi. Şansım var. Biraz da reklama para harcar tutturabilirdim.

Son düzenleme:
stat counter