SDN Özel Avatarlar | Sadece Size Özel

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

re13el

Dekan
Boş bir zamanında naısıl yaptığını ufak bir anlatım ile göstersen olurmu. :) @OnLT

re13el

Dekan
ilk sayfada varmış :D bakayım biraz.
Ama 4shared.com TTNET tarafından engelli. Bende yurtta olduğum için dns yazıp giremiyorum.

nsgnc

Profesör
Psd alabilir miyim? 4shared engelli engeli geçsem de indirirken en son 404 veriyor.

cristogi

Asistan
Arkadaşlar konuyu hortlatmak gibi olmasın ama bu avatarı yükleyeceğimiz alanı bulamadım ben, yardımcı olabilecek olan varmı :S

Mai Nai

Merhaba Dünyalı!
Onursal Üye

lordarcual

Profesör
Beyler yeni konu açmak istemedim. Bir sorum olacaktı : Beyler Pen Tool ile seçim yapıyorum sağ tık Make Selection yapıyorum tamam diyorum ama seçtiğim yerin içini değil dış tarafını seçiyor ? Bunu nasıl düzelteceğim ?

lordarcual

Profesör
Beyler yeni konu açmak istemedim. Bir sorum olacaktı : Beyler Pen Tool ile seçim yapıyorum sağ tık Make Selection yapıyorum tamam diyorum ama seçtiğim yerin içini değil dış tarafını seçiyor ? Bunu nasıl düzelteceğim ?
Tamamdır çözdüm beyler.

umutcanarslan

Üyecik
Merhabalar;

Sevgili SDN üyeleri bu konuyu forumdan bir kaç arkadaşımızın ricası üzerine açıyorum. Bu avatarları kendize göre değiştrebilir üzerinde oynama yapabilirsiniz. Fazla söze gerek yok. Gerisini resimlere bırakıyorum :)

Önizleme;

PSD Dosyaları

Üye.psd (Alternatif)
Moderatör.psd (Alternatif)
Süper Moderatör.psd (Alternatif)
(Lütfen standart kalıpların dışına çıkmayınız)

Yazı Tipi

(OnLT)Düzenleme: Eğer Photoshop bilginiz yok ise avatarınız olmasını istediğiniz resmi konuya gönderirseniz sizin için düzenleme yapabilirim.

bu resimede yapabilir misin benim pek photoshop bilgim yok ve forumda yeniyim lütfen yapar mısın rica ediyorum..... :(

stat counter