SDN Rainbow Six: Siege Oynayanlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

okinkurt

Deaktif
Geçen bende Xbox 360 ile denedim oynaması zevkliydi ama tabi Mouse un yerini tutmuyor alışkanlık meselesi biraz.

Yeşil Okçu

Profesör
Orjinal rainbowum yok . Ama korsanla idare ediyoruz :D Korsanın mpsi bile güzel arkadaş . Red Crow bomba gibi geliyor . Konu açtım karakterleri ve özelliklerini anlattım . Gayet güzel olmuş .

Ufuk

majestic casual
Yönetici
Super Moderator
Alınca beni de eklersin.. :D

yucesezar

Yasaklı
Yasaklı
Kafama takılan bir kaç soru var.
Uplay de bir puan sistemi var bu puanlar ile bazı itemler alınabiliyor steam de ise itemler dlc olarak parayla satılıyor ve sayıca fazla bu itemlere operasyon ile drop usülü sahip olunuyor mu? Operasyonlar paralı mı? Paralı ise dlc olarak mı alınıyor yoksa oyun içinden bilet mi alınıyor?

okinkurt

Deaktif
Kafama takılan bir kaç soru var.
Uplay de bir puan sistemi var bu puanlar ile bazı itemler alınabiliyor steam de ise itemler dlc olarak parayla satılıyor ve sayıca fazla bu itemlere operasyon ile drop usülü sahip olunuyor mu? Operasyonlar paralı mı? Paralı ise dlc olarak mı alınıyor yoksa oyun içinden bilet mi alınıyor?
Oyun içi item düşürme yok rainbowda uplay görevlerini yapıp puan ile açabilirsin anca bunlarda silah skinleri veya oyundan duvar kağıtları ve müzikler başka bir şey yok.

yucesezar

Yasaklı
Yasaklı
Oyun içi item düşürme yok rainbowda uplay görevlerini yapıp puan ile açabilirsin anca bunlarda silah skinleri veya oyundan duvar kağıtları ve müzikler başka bir şey yok.
Evet onu fark ettim ama puanla fazla item alınmıyor fazla seçenek yok. Steam de çok daha fazla ücretli seçenek var. Peki operasyonlar onlar ücretli mi?

Yeşil Okçu

Profesör
En sevdiğiniz veya en iyi oynadığınız Attackers ve Defenders kim ?

Benim en iyi oynadıklarım: Blackbeard ve Walkyire

En sevdiklerim: Blitz ve Caveira

okinkurt

Deaktif
Ben rush karakterleri seviyorum genelde direk saldırırım veya arkalamaya çalışırım defansta smoke atakta ise sledge favorim.

Yeşil Okçu

Profesör
Ben rush karakterleri seviyorum genelde direk saldırırım veya arkalamaya çalışırım defansta smoke atakta ise sledge favorim.
Ben genellikle taktiksel oynuyorum . Mesela son 3 saniye de oyun kazandırdığım olmuştur . Diğerleri hızlı hareket etmeli isteseler dahi .. Ondan dolayı bu iki karakteri iyi kullanırım . Mesela plane haritasında Main entrance'a walkyire kamerası atıyorum takımdakilere de Taglamamasını söylüyorum. Biraz da ses kasınca C4 ile 2 kill garanti oluyor :)

stat counter