SDN tüm sorularınızı cevaplıyor! SDN Cevaplıyor #172

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

BakiKK96

Üyecik
Honor 9X ve Honor 9X Pro ile ilgili görüşleriniz nelerdir,sizce Mate 20 Lite yerine tercih edilecek bir telefon mu,yoksa Mate 30 Lite mı beklenmeli?

HugoBoss

Üyecik
huawei p20 lite mı iphone 7 mi sizce.. stabilite önemli..

Cihan Köse

Üyecik
Ekrandan parmak izi okuyucu, min 6 gb ram, işlemci tercihim yok
Maddi olarak en uygun hangi telefonu önerirsiniz?

03umuttunc16

Üyecik
redmi note 7 nin bataryası iyi mi oyun çok oynayan sosyal medyada çok gezinen biri için

BakiKK96

Üyecik
Baz alacağımız özellik olarak Kamera Performansı, özellikle Gece Performansı olursa Hangi Telefon Tercih Edilir(Mate 20 Lite, Zenfone 5,Meizu Note 9,Xiaomi Redmi Note 7,Oppo RX17 Neo)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Honor 9X ve Honor 9X Pro ile ilgili görüşleriniz nelerdir,sizce Mate 20 Lite yerine tercih edilecek bir telefon mu,yoksa Mate 30 Lite mı beklenmeli?

Talha acar

Üyecik
SDN ekibi olarak YouTube canlı yayınında sorularınızı cevaplıyoruz. Siz de bu konu başlığı altında bizlere sorularınızı iletebilir, canlı yayında cevabı kolayca alabilirsiniz.

Apple 8 plus mu samsung s10 mu performans olarak

SDN ekibi olarak YouTube canlı yayınında sorularınızı cevaplıyoruz. Siz de bu konu başlığı altında bizlere sorularınızı iletebilir, canlı yayında cevabı kolayca alabilirsiniz.

Apple 8 plus mu samsung s10 mu performans olarak

ishak042

Profesör
nubia red magic 3 deki hava mekanizması telefonun içine toz kaçırtmaz mı ? sağlıklı mıdır?

MeteYeni

Üyecik

Huawei p30 lite fiyatı düşer mi düşerse ne kadar düşer ne kadar sürede düşer.

Baltiyar

Üyecik
Merhaba, iyi çalışmalar.
İki tane sorum olacaktı. Ben akıllı bileklik almayı düşünüyorum. Mi Band 4 ve Galaxy Fit e arasında kaldım. İkisi de birbirine yakın fiyattalar. Hangisini almamı önerirsiniz? Bir de Mi Band 4 Türkiye garantili olarak ne zaman ülkemize gelecek?
Geldi

4500

4500 tl ye p30 pro aldım powerbank ve kablosuz şaej cihazı verdiler imeisi dahil değil değermi
Değmez

eustun

Üyecik

3.000-4.000 tl arası beni 5 sene götürebilecek telefon tavsiyenizi verebilir misiniz
Benim için önemli olan nokta kamera ve hafızası yüksek olması bir de uzun süre götürmesi.
Elimde iphone 6 var ve beş sene kullandım artık değişmem gerekiyor

stat counter