Security error: this phone has been flashed with unauthorized software and is locked hatası alıyorum.

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

graphiste

Üyecik
Arkadaşlar merhaba,

Telefonum vodafone smart 6

"security error this phone has been flashed with unauthorized software and is locked" hatası alıyorum. Telefon açılmıyor. Yeniden başlatıyorum bazen açılıyor sonra yine gidiyor.

Yardımcı olursanız sevinirim.

WhatsApp Image 2019-10-07 at 10.20.14.jpeg

beleşadam

Doçent

Telefonum vodafone smart 6

"security error this phone has been flashed with unauthorized software and is locked" hatası alıyorum. Telefon açılmıyor. Yeniden başlatıyorum bazen açılıyor sonra yine gidiyor.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Ekli dosyayı görüntüle 79870
Güvenlik uyarısı: telefonunuza yabancı bir işletim sistemi yüklenmiş manuel olarak. Cihazınızı kilitleme ihtiyacı duyduk lütfen servisinizi arayın. Unutmayın bu ek ücretlere neden olabilir. Türkçesi bu

graphiste

Üyecik
Telefonu 4 senedir kullanıyorum ilk defa böyle bi hata aldım telefona hic yabancı bişey yüklemedim şimdiye kadar ekstra hiç bişey yüklemedim.

beleşadam

Doçent
çekirdek sürümü 3.10.49
Araştırma yaptım telefonla ilgili bu soruyu yaşayan Türkiye de birkaç kişi var sizin gibi ceval bulamamışlar ingilizce dilinde buldum bulmasınada vodafone olmayan telefonlar çıktı.

Eğer garantiniz varsa servise yollayın yok ise telefonunuz da krikital bilgiler taşımıyorsanız hard reset bilgisayar kullanarak format gibi bazı şeyler yapabilirsiniz tabi bura benim ilgi alanım olmadığı için yardım edemeyeceğim.

graphiste

Üyecik
Araştırma yaptım telefonla ilgili bu soruyu yaşayan Türkiye de birkaç kişi var sizin gibi ceval bulamamışlar ingilizce dilinde buldum bulmasınada vodafone olmayan telefonlar çıktı.

Eğer garantiniz varsa servise yollayın yok ise telefonunuz da krikital bilgiler taşımıyorsanız hard reset bilgisayar kullanarak format gibi bazı şeyler yapabilirsiniz tabi bura benim ilgi alanım olmadığı için yardım edemeyeceğim.
İlginize teşekkür ediyorum. Hard reset deneyeceğim.

stat counter