Sevdiğim kızla nasıl tanışıp bana aşık ettirebilirim

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ArdaGezgin

Üyecik
okulda bir kız var kızın ismini bile 2 hafta önce öğrendim arkadaşım instagram ve telefon numaramı vermiş saten kıza aşıktım kendimi nasıl sevdirebilirim?

Melih Beyefendi

Profesör
İSTANBUL/Sultangazi (Türkiye Cumhuriyeti)
okulda bir kız var kızın ismini bile 2 hafta önce öğrendim arkadaşım instagram ve telefon numaramı vermiş saten kıza aşıktım kendimi nasıl sevdirebilirim?
Bu işler öyle kolay olmuyor. Ben bir kıza sevdalandım diye babasından+abisinden metal ve golf sopalı saldırı yedim. (Çok eskide kaldı o)
Size de asla aşık olmayı ve aşkı TAVSİYE ETMEM! Yoksa bu işten mosmor bir göz, paramparça kemikler, darmaduman bir surat ile çıkarsınız.

ArdaGezgin

Üyecik
saten kızın hiçbir arkadaşı yok bide arkadaşlarım onu bu kişi seni seviyor dediğinde beni seveni severim demiş

ArdaGezgin

Üyecik
onun sınıf arkadaşından birine sordum sınıfta oturup hiçbir şey yapmayan dedi sevgilisi olsa bile belki internet üzerindendir

ArdaGezgin

Üyecik
nasıl konuşcağımı çok bilmiyorum sadece kedileri sevdiğini biliyorum benimde kedim var konuyu kedim var tanışalımı dersem çok garip olur

yusufozkan58

Asistan
Taktik basit . Yanına gidiyorsun , selam veriyorsun , o da sana selam veriyor , sonra onu çok beğendiğini ve beraber zaman geçirmek istediğini söylüyorsun . Kız muhtemelen düşünmek isteyecek ve arkadaşlarına söyleyecek , arkadaşları kızı gaza getirecek ve mission completed
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sevgili olalım mı yada çıkmak istiyorum deme . Bunları duyan kız kendini bir anda dünyanın en güzeli zanneder ve saçmalamaya başlar .

Son düzenleme:
stat counter