Siemens bosch çamaşır makinesi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Voodoo00

Üyecik
Arçelik almayın motorunu artık çinde üretiyo siemens yada bosch alın ayrıca WM14T6HSTR modeli en çok satan modelidir. memnun kalırsın emin ol. arçelik=çöp

Resulcoskun

Üyecik
arçelik dışnda düşünmüyoruz...

Bu arkadaş marka çığırtkanlığı yapıyor siemens öneren bi arkadaşa sen nasıl Türksün diye çıkışıyor

Ben 6 senedir siemens fırın buzdolabı ve çamaşır makinesi kullanıyorum geçenlerde fırınınızda üretimden kaynaklı problem var parça değişmemiz gerekiyor diye aradılar geldi servis sökemediler parçayı derken size şu modeli ücretsiz öneriyoruz isterseniz üst modelde farkını verirseniz alabilirsiniz benim fırın beyazdı önerdiği modelin krom olanını aldım 150 tl farkıda sizden almıyoruz dediler ve fırına 3 yıl garantiyi artı 150 tl verseydim 7 yıla çıkartacaklarını söylediler ve bu hakkım hala devam ediyor şimdi ben bu markayı nasıl bırakıp başka bi marka makina eşya alabilirim

Eve geçenlerde kayınvalidem kızına bulaşık makinesi aldı 1 sene dolmadan dokunmatik tuşu bozuldu alırken uyardım ama bizim millette bi vestel bi arçelik hayranlığı var ben almam arkadaş yerli diye evime kalitesiz mal sokmam aslında çok da kalitesiz değil ama işimi şansa bırakamam

Ve şunada katılmıyorum arçelik vestel ucuz değil bilmenizi isterim

---- Mesajlar birleştirildi ----

arçelik dışnda düşünmüyoruz...

Bu tip arkadaşlar her forumda var tv alırkende aynı oldu illa x marka paralı elemanı olsa budenli mücadele vermez

Son düzenleme:

PARAzitCELL

Dekan
kardeş sen de vur dediysek öldür demedik, vestel servisi o kadar da berbat değil ama ben daha çok samsung üzerine beyazeşya düşünürüm. şuana kadar ne ürünlerde ne de serviste bi sıkıntısını yaşamadım samsungun. samsungtan sonra vestel ilk tercihim beyazeşya ve küçük ev aletlerinde...

honline

Profesör
21 yıllık evliyim ve 21 yıl önce tüm beyaz eşyayı bosch aldım daha hiçbirinde tık yok çok şükür. Arçelik vestel alıp macera arama ve milli duygulardan bahsedenlere inat yerli alma ne çektiysek milli diyenlerden çektik sonuçta hepsi devlete kdv veriyor.

artık o boschmosch hepsi bozdu daha çok vergi koyucaklar yabancılara sadece yerliler kalıcak alınan her yabancı işsizliğei artırıyor.

ÆSir

Dora
Yönetici
Moderatör
yerli varken ithal alanlar vatan hainidir.
Yerli markayı savunan arkadaşların tuşlarına vurduğu bilgisayar da HP, Samsung, Dell, Asus, Lenovo, Acer vs... Anladınız onu.

20 yıl öncesinin Bosch parçaları da araştırırsanız Siemens olduğunu görürsünüz. Alt marka olarak girişimleri vardı bir dönem. Sonra ayırdılar gerçi yollarını.

Voodoo00

Üyecik
ConfickerBelasi
Anlıyoruz Türkiye hayranısın o zaman metallica da dinleme TÜRKü dinle.

ÆSir

Dora
Yönetici
Moderatör
Siemens Gebze'de üretiliyor. En başta değişim gibi menşei Almanya.

stat counter