Sinema sohbet

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

neet

Guru
Onursal Üye
Gravity'i izleyen arkadaşların yorumlarını bekliyorum.
hafta içi büyük ihtimal izlerim. :)

djvietnam

Profesör

bu filmi yanlış izlemişim daha önce 720p izlemiştim dün akşam orjinal resimdeki olan versiyonu izledim gece bu film 3d izlemek için çekilmiş o nasıl pop out efektleriydi öyle abooooo :)

neet

Guru
Onursal Üye
bir normal ve 1-2 ay önce de 3D olarak izledim iyi filmdir. :)

epzq

Doçent
Gravity'i izleyen arkadaşların yorumlarını bekliyorum.
hafta içi büyük ihtimal izlerim. :)
izledin mi hocam. iyi diyorlar ama...

İzlediysen George clooney ve sandra bullock nasıllardı.Yada onların yerine şunlar oynasaydı daha iyi olabilirdi tamda bu film için biçilmiş kaftan diyeceğin isimler varmı.

neet

Guru
Onursal Üye
izledin mi hocam. iyi diyorlar ama...

İzlediysen George clooney ve sandra bullock nasıllardı.Yada onların yerine şunlar oynasaydı daha iyi olabilirdi tamda bu film için biçilmiş kaftan diyeceğin isimler varmı.
G.Clooney canlandırdığı karaktere tam oturmuş yaşı itibari ile olsun performansı ile de olsun. Sandra'nın da sırıttığını düşünmüyorum.
film çekim tekniği ve farklılığı ile gerçekten kendini içine çekiyor , eğer tamamen odaklanırsanız da kendinizi o atmosferde bulabiliyorsunuz.
Film gerçekten de çok çok iyi.İzlerseniz pişman olacağınızı düşünmüyorum.:)

arsenik

Rektör

[video=youtube;E1ERrnYunBg]http://www.youtube.com/watch?v=E1ERrnYunBg[/video]

neet

Guru
Onursal Üye
Günaydınlar,
Eyvah eyvah 3 ve Düğün dernek hakkında görüşlerinizi paylaşabilirsiniz arkadaşlar. :)

obmann

Asistan
Eyvah Eyvahı daha seyretmedim ama düğün dernek izlenecek film.Gülmek garanti :laugh:

neet

Guru
Onursal Üye
Eyvah Eyvahı daha seyretmedim ama düğün dernek izlenecek film.Gülmek garanti :laugh:
Düğün derneğin özellikle ilk perdesini bende oldukça beğendim. :)
Eyvah Eyvah 3'ün bu kadar iyi olacağını sanmıyorum ancak yine güldüreceğine eminim.
Tek problem ilk filmin iyi olup ikincisinin benim gözümde hiç iyi olmaması.

XAFER37

Profesör
Eyvah eyvah 3 den daha yarım saat önce çıktım idare eder,bence çok fazla güldürmüyor ama kötü de film değil izlene bilir.

BlackXr

Profesör
Eyvah eyvah 3 iyiydi fena degildi de biraz daha kısa olabilirdi sonlara doğru sıkıldım.

BlackXr

Profesör
Film yoktu ona gidelim dedik. son 20 dakika cikasim geldi ama aileyle birlkte izlenirse guzel bi filmde denilebilir :)

re13el

Dekan
Sağ Salim 2 , Sağ salim 1 gibi iyi. Bazı yerlerde böyle efekt mi olur dedirtiyor ama komedi aynı tarzda devam ediyor. :)

fidancal

Üyecik
The Fault in Our Stars:Aynı Yıldızın Altında (2014) Yönetmenliğini Josh Boone’un yaptığı film Dram,Aşk etiketleriyle sinema severlerle buluştu.Josh Boone ‘un yönetmenlik kariyerinin ilk filmi olan, 2012 yapımı Stuck in Love (komedi) oldukça beğenilmişti. The Fault in Our Stars’ın ise kariyerine büyük katkı yapacağını söylemeden geçemeyeceğim. John Green’in ” The Fault in Our Stars” romanının başarılı bir uyarlamasıdır.The Spectacular Now ve Divergent filmlerinin başarılı kadın yıldızı Shailene Woodley, Hazel karekteriyle öylesine bütünleşirken,Ansel Elgort, Gus karakteriyle yüreğinizi ısıtacak belkide derinden sarsacak!13 yaşındayken kanser teşhisi konulan Hazel umutsuz bir halde,ölümü beklemektedir.Doktorunun ve ailesinin teşvikiyle grup terapiye başlar.Terapi esnasında tanıştığı Gus ise kanser yüzünden sol bacağını kaybetmiş yerine protez bacakla hayatını sürdüren enerji dolu bir gençtir.Terapiyle başlayan arkadaşlık harika bir aşk öyküsüne dönüşecektir.Gus Hazel’in kendisine tavsiye ettiği kitaptan çok hoşlanır. Hazel’ise ölmeden önce,kitapla ilgili yazardan cevaplamasını istediği pek çok soru vardır.Kitabın yazarı Amsterdam’da yaşamaktadır.Sevimli ikili Hazel’in hayalini gerçekleştirmek için Amsterdam’a yola çıkarlar.Filmin giriş ve gelişme bölümü bile keyifli iken finali ise,göz yaşlarınıza engel olamayacağınız diyaloglarla dolu.Türk izleyicisi, dram filmlerinden, önceki nesile oranla pek hazzetmez biliyorum ama sinemaya gönül vermiş dikkatli izleyiciler için,kaçırılmaması gereken bir eser.Gus’ın bakış açısıyla ölümden sonra milyonlar tarafından hatırlanmak mı? Yoksa Hazel’in kalbiyle , milyonları tek bir kişiye tercih etmek mi ? Şüphesiz benim oyum Hazel’den yana.Film IMDB’nin TOP 250 listesinde, 202. sırada.IMDB: 8.2 RT:6.1 RT:8.1

stat counter