sistem dosyasını sildim

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

takticiadam

Doçent
teşekkürler. Birde sistem dosyaları silindiğinde pc nasıl tepkiler verir?
onu yukarıdaki mesajımda yazmıştım.
.dll adlı bir dosya sildiyseniz, DLL ler içinde bilgiler barındırır örneğin C# için FastColoredTextBox.dll var bununla programına daha güzel metin kutucukları ekleyebiliyorsun. Bazıları API olarakda adlandırılabilir. Bir program bu dosyaya erişmeye çalışınca, hata verir bulunamadı diye falan filan.
.exe adlı bir dosya sildiyseniz, her sistem dosyasına göre farklılık gösterebilir. explorer.exe olmayınca ekrandaki duvar kağıdınız, başlangıç menünüz, masaüstü ikonlarınız vb. gider. Hepsinin ayrı bir özelliği var diyebilirim.

takticiadam

Doçent
yönetici olarak çalıştırınca geri nasıl eski haline getireceğim?
Yönetici olarak çalıştırdığınızda, o program için yönetici olarak çalıştırırsınız(Kapatıncaya kadar program yönetici olur.). Kapatınca eski haline döner, eğer programın uyumluluk sekmesinden her zaman yönetici olarak çalıştırı seçmediyseniz ve sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırmadıysanız program yönetici olarak açılmaz.

BOLT

Doçent
Yönetici olarak çalıştırdığınızda, o program için yönetici olarak çalıştırırsınız(Kapatıncaya kadar program yönetici olur.). Kapatınca eski haline döner, eğer programın uyumluluk sekmesinden her zaman yönetici olarak çalıştırı seçmediyseniz ve sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırmadıysanız program yönetici olarak açılmaz.
tamam yönetici olarak çalıştırdım ve taramayı yaptım hiçbir ihlal bulmadı diyor.

stat counter